Grape Seed Extract

Wyciąg z pestek winogron

Wyciąg z pestek winogron
Grape Seed Extract

Wyciąg z pestek winogron

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe weganie wegetarianie ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPB-GSEE-0000
In stock
SKU
BPB-GSEE-0000
As low as 29,00 zł
30% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu TIER1P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Zwiększa przepływ krwi i pompę mięśniową
Doskonały suplement przed treningiem
Silny przeciwutleniacz

Opis

Wyciąg z pestek winogron BULK POWDERS™ zawiera aż 95% OPC (oligomerycznych proantocyjanidyn). Oligomeryczne proantocyjanidyny są składnikiem czynnym wyciągu z pestek winogron, więc im wyższa ich zawartość, tym silniej działa dany produkt. Dzięki zawartości 95% OPC produkt BULK POWDERS™ jest wiodącym na rynku pod względem czystości i skuteczności.

Z perspektywy wydajności wyciąg z pestek winogron stanowi częsty składnik preparatów przed treningiem. Zwiększa on dopływ krwi do pracujących mięśni, nie tylko wzmagając transport istotnych składników budulcowych, ale też wywołując silną pompę mięśniową.

Wyciąg z pestek winogron BULK POWDERS™ jest też skutecznym przeciwutleniaczem o udowodnionym silniejszym działaniu od innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy C i E. To nie tylko przynosi korzyści prozdrowotne, ale też — co istotne dla każdej ćwiczącej osoby — chroni organizm przed skutkami stresu i pomaga wrócić do formy.

Jeśli potrzebujesz wyciągu z pestek winogron o najwyższej skuteczności i w najniższej możliwej cenie — wybierz produkt BULK POWDERS™! Ponieważ kosztuje on tak niewiele, musisz już teraz wprowadzić go do zestawu codziennie stosowanych suplementów. Połącz go z jednym z naszych suplementów przed treningiem i stwórz swój własny preparat do stosowania przed ćwiczeniami!

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki wyciągu z pestek winogron

100% wyciąg z pestek winogron.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Winogrona.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 2/3 łyżki (około 250 mg) z 50 ml wody. Przyjmować 1 porcję około 30 minut przed ćwiczeniami, najlepiej na czczo.

Produkty współdziałające

Połączenie wyciągu z pestek winogron i argininykofeiny oraz β-alaniny to doskonały zestaw suplementów przed treningiem.

Wyciąg z pestek winogron znajduje się też w kompletnym kompleksie multiwitaminowym. Te dwa produkty mogą być używane razem, aby zyskać jeszcze więcej korzyści zapewnianych przez wyciąg z pestek winogron.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.