Vegan Digestive Enzymes

Wegańskie Enzymy Trawienne

Wegańskie Enzymy Trawienne
Vegan Digestive Enzymes

Wegańskie Enzymy Trawienne

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału weganie wegetarianie ...
As low as 99,00 zł
SKU
VSER-VDGE
In stock
SKU
VSER-VDGE
As low as 99,00 zł
40% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu QUICKP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Mieszanka sześciu roślinnych enzymów trawiennych
Pomaga w trawieniu białka, węglowodanów, tłuszczów, celulozy i hemicelulozy
Zapewnia enzymy, których twój organizm nie może naturalnie produkować

Opis

Czym są Wegańskie Enzymy Trawienne?

Wegańskie Enzymy Trawienne od BULK POWDERS® opracowane specjalnie dla Twojej diety wegańskiej. Zawiera kompleksową mieszankę wegańskich enzymów trawiennych, dostosowaną do diety wegańskiej. Każda kapsułka zawiera mieszankę proteazy, amylazy, lipazy, celulazy i hemicelulazy.

Tradycyjnie, enzymy trawienne znajdujące sie w suplementach, takie jak proteaza, pochodziły z pepsyny, która pozyskiwana jest ze źródeł zwierzęcych. To właśnie sprawia, że nasze Wegańskie Enzymy Trawienne są wyjątkowym produktem – proteaza pochodzi tutaj z papiny i bromelainy, otrzymywanych odpowiednio z papai i ananasa. Pozostałe źródła enzymów w Wegańskich Enzymach Trawiennych to trzy różne gatunki grzybów.

Duża ilość pokarmów roślinnych w diecie oznacza wiele celulozy i hemicelulozy ze ścianek komórek roślinnych. Oba są polisacharydami, ludzki organizm nie jest przygotowany do ich trawienia. Jest to jedna z głównych zalet Wegańskich Enzymów Trawiennych, które zapewniają wysokie dawki zarówno celulazy, jak i hemicelulazy.

Korzyści Wegańskich Enzymów Trawiennych

  • Sześć enzymów trawiennych
  • Wspomagają trawienie makroskładników
  • Wysokie dawki celulazy i hemicelulazy
  • Całkowicie roślinne składniki

Co zawierają Wegańskie Enzymy Trawienne?

Wegańskie Enzymy Trawienne to wyjątkowy produkt od BULK POWDERS® który zawiera wiele enzymów trawiennych, które mają na celu wspomaganie trawienia makroskładników. Odpowiednie dawki są następujące:

Papaina 1975 USP-U: Papaina jest enzymem trawiennym uzyskanym z papai. Zapewnia on postać proteazy 1975 USP-U na kapsułkę. Jak sama nazwa wskazuje, proteaza jest specyficznym enzymem trawiennym dla białka, który jest podstawową częścią diety każdej osoby aktywnej.

Bromelaina 70 GDU: Bromelaina jest enzymem trawiennym z ananasa (Ananas cosmosus). Bromelaina dostarcza inną roślinną postać proteazy w dawce 70 GDU na kapsułkę.

Grzybowa Alfa-Amylaza 10125 DU: węglowodany skrobiowe to kolejny ważny składnik odżywczy w diecie osób aktywnych fizycznie. Amylaza katalizuje podział skrobi i jest dostępna w 10125 DU na kapsułkę w naszych Wegańskich Enzymach Trawiennych.

Celulaza 90 CMC: Jako powrót do licealnych lekcji biologii, celuloza jest głównym składnikiem ścian komórkowych roślin. Nie jest ona normalnie trawiona przez ludzki organizm i jest formą nierozpuszczalnego błonnika w naszej diecie. Celulaza jest natomiast enzymem odpowiedzialnym za rozkład celulozy i w przypadku naszego produktu jest pozyskiwana z grzyba Trichoderma longibrachiatum.

Lipaza 120 FIP: Lipaza jest odpowiedzialna za rozkładanie lipidów w organizmie. Wegańskie Enzymy Trawienne dostarczają lipazę pozyskiwaną z grzybów na poziomie aktywności 120 FIP.

Hemicelulaza 900 HCU: Hemiceluloza to kolejny polisacharyd występujący w ścianach komórek roślinnych obok celulozy i ligniny. Hemicelulaza jest enzymem odpowiedzialnym za trawienie hemicelulozy i jest dostarczana na poziomie aktywności 900 HCU na kapsułkę.

Co oznaczają wszystkie powyższe skróty?

Enzymy trawienne są mierzone pod względem poziomu aktywności, nie tylko pod względem masy. Właśnie do tego odnoszą się wszystkie powyższe skróty. Podobnie jak wysokie dawki celulozy, informacje te mogą być trudne do przetrawienia, więc zobacz co one tak naprawdę oznaczają:

USP-U - Jedna jednostka papainy jest zdefiniowana jako ilość enzymu, która uwalnia równowartość 1 μg tyrozyny na godzinę w ustalonych warunkach oceny.

GDU – Jedna jednostka trawienna żelatyny z bromelaniny to taka ilość enzymu, która uwalnia 1 mg azotu aminowego z substratu żelatynowego w ciągu 20 minut w ustalonych warunkach oceny. Możesz zapytać, dlaczego określamy poziom aktywności wegańskiego produktu pod względem rozkładania żelatyny? Nie przejmuj się, tak właśnie ocenia się enzym, rozkłada on też wiele innych białek.

DU – Jednostka dekstrynizująca służy do pomiaru aktywności alfa-amylazy, w szczególności bakteryjnej alfa-amylazy. Jeden DU to ilość enzymu, która katalizuje konwersję 1 mg skrobi do dekstryn w określonych warunkach reakcji.

CMC - Jedna jednostka CMC to ilość enzymu, która w ciągu 1 minuty w określonych warunkach uwalnia pewną ilość fragmentów z karboksymetylocelulozy (CMC), której działanie redukujące jest równoważne efektowi 1 μmol glukozy.

FIP - Jedną jednostkę aktywności enzymu (jednostkę FIP) definiuje się jako taką ilość standardowego preparatu lipazy, która uwalnia równowartość 1 μmola kwasu tłuszczowego na minutę z substratu w określonych warunkach reakcji.

HCU - Jedna jednostka hemicelulazowa (HCU) jest zdefiniowana jako aktywność, która będzie wytwarzać względną zmianę płynności 1 przez okres 5 minut w podłożu z mączki chleba świętojańskiego w określonych warunkach reakcji.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

NA 1 kapsułkę:

Grzybowa Alfa-Amylaza 10125 DU

Bromelaina 70 GDU

Papaina 1975 USP-U

Celulaza 90 CMC

Lipaza 120 FIP

Hemicelulaza 900HCU

Składniki:

Wegańska mieszanka enzymów trawiennych (maltodekstryna, grzybowa alfa-amylaza, bromelaina, papaina, celulaza, lipaza, hemicelulaza) (dwutlenek siarki), otoczka kapsułki (hypromeloza), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Allergeny:

brak.

PRODUKT ODPOWIEDNI DLA

Bezglutenowe, Niemodyfikowane Genetycznie, Bezlaktozowe, Bez Dodanego Nabiału, Weganie, Wegetarianie.

Wskazania

Spożywać 1 kapsułkę Wegańskich Enzymów Trawiennych przed jedzeniem.

Produkty Współdziałające

Aby uzyskać doskonałe trawienie w diecie wegańskiej, Wegańskie Enzymy Trawienne można łączyć z Vegan Multibiotic™, który zapewnia pełne spektrum żywych kultur wegańskich.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.