Vegan Omega 3 6 9 (Ahiflower®)

Wegańskie kwasy omega 3 6 9 – Olej Ahiflower® 750 mg

Wegańskie kwasy omega 3 6 9 – Olej Ahiflower® 750 mg
Vegan Omega 3 6 9 (Ahiflower®)

Wegańskie kwasy omega 3 6 9 – Olej Ahiflower® 750 mg

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału weganie wegetarianie ...
As low as 74,00 zł Cena Regularna 99,00 zł
SKU
VSER-OMG3-0750
In stock
SKU
VSER-OMG3-0750
As low as 74,00 zł Cena Regularna 99,00 zł
DO 50% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Mieszanka naturalnych, wegańskich kwasów tłuszczowych omega
Pozyskiwane w Wielkiej Brytanii i nienaruszające równowagi ekologicznej
Zawierają kwasy ALA i SDA

Opis

Czym są Wegańskie kwasy omega 3 6 9?

Wegańskie kwasy omega 3 6 9 pozyskiwane są z nasion rośliny Buglossoides arvensis (nawrot polny) uprawianej w Wielkiej Brytanii w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej i której pochodzenie jest w pełni identyfikowalne. Wyprodukowane pod nazwą firmową Ahiflower®; jedno pole rośliny jest źródłem oleju bogatego w taką ilość kwasów omega, jaką dostarcza aż 40 000 sardynek. Kwasy tłuszczowe omega są w ostatnich latach gorącym tematem w dziedzinie żywienia sportowców, choć w przeszłości trudno je było dopasować do diety wegańskiej.

Tradycyjnie głównym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 dla wegetarian i wegan był olej z siemienia lnianego, bogaty w kwasy omega-3, ze względu na naturalnie występujący w nim kwas ALA (kwas alfa-linolenowy). W ostatnich kilku latach obserwujemy pojawienie się nowych wegańskich opcji, takich jak algi, nasiona szałwii hiszpańskiej, czy olej z konopi, stanowiących opłacalne na rynku alternatywy. Ahiflower® bogaty jest w kwasy omega-3, ze względu na zawartość kwasów ALA i SDA (kwasu stearydynowego); produkt dostarcza także kwasów tłuszczowych omega-6 w formie kwasu GLA (kwasu gamma-linolenowego) oraz LA (kwasu linolowego), a także kwasów omega-9 w formie kwasu oleinowego.

Korzyści ze stosowania Wegańskich kwasów omega 3 6 9:

 • Bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3
 • Zawierają kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9
 • Uprawiane w Wielkiej Brytanii; ich pochodzenie jest w pełni identyfikowalne
 • Pozyskane z nasion Buglossoides arvensis
 • Zawierają kwasy SDA i ALA
 • Nie wywołują przykrych dolegliwości odbijania się rybą
 • Całkowicie wegetariańskie i wegańskie

Co znajduje się w Wegańskich kwasach omega 3 6 9?

Dla uściślenia powyższego akapitu, jedna kapsułka zawiera następujące składniki:

Kwasy omega-3:

 • 315 mg kwasu ALA (kwas alfa-linolenowy) – kwas ALA przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi* i jest najpopularniejszą formą kwasów omega-3 występującą w nasionach i roślinach. Kwas ALA przekształcany jest w organizmie na kwas EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy).
 • 128 mg kwasu SDA (kwas stearydynowy) – kwas SDA jest mniej popularną formą kwasu tłuszczowego omega-3. Powstaje on w wyniku przetwarzania przez organizm kwasu ALA na EPA i DHA.

Omega-6:

 • 68 mg kwasu LA (kwas linolowy) – kwas linolowy jest wielonienasyconym kwasem omega-6. Jego głównym źródłem pokarmowym są orzechy i nasiona.
 • 34 mg kwasu GLA (kwas gamma-linolenowy) – kwas GLA jest kolejną formą kwasu tłuszczowego omega-6 występującą w nasionach konopi oraz oleju z wiesiołka.

Omega-9:

 • 45 mg kwasu oleinowego – kwas oleinowy jest jednonienasyconym kwasem tłuszczowym omega-9, który jest bardziej popularny w diecie. Znaleźć go można w oliwie z oliwek i awokado.

Dla kogo odpowiednie są Wegańskie kwasy omega 3 6 9?

Organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć niezbędnych kwasów tłuszczowych, dlatego muszą być one dostarczane w diecie. Wegańskie kwasy omega 3 6 9 odpowiednie są dla osób, które chcą zwiększyć ich spożycie oraz szukają alternatyw do olejów z ryb, pochodzących ze zrównoważonych upraw w Wielkiej Brytanii.

*Kwas ALA przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne rezultaty osiągnąć można przy spożywaniu 2 g kwasu ALA dziennie.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

W 1 kapsułce:

Kwasy tłuszczowe omega-3:

Kwas alfa-linolenowy: 315 mg

Kwas stearydynowy: 128 mg

Kwasy tłuszczowe omega-6:

Kwas linolowy: 68 mg

Kwas gamma-linolenowy: 34 mg

Kwasy tłuszczowe omega-9:

Kwas oleinowy: 45 mg

Składniki:

Olej Ahiflower® (Olej z nasion Buglossoides arvensis, wyciąg z rozmarynu, mieszanina tokoferoli, olej słonecznikowy, lecytyna słonecznikowa, palmitynian askorbylu), miękka kapsułka (modyfikowana skrobia spożywcza, karagen, gliceryna roślinna, woda oczyszczona).

Alergeny:

brak.

PRODUKT ODPOWIEDNI DLA

Bezglutenowe, Niemodyfikowane Genetycznie, Bezlaktozowe, Bez Dodanego Nabiału, Weganie, Wegetarianie.

Wskazania

Przyjmować 1-3 kapsułek dziennie popijając wodą.

Powiązane produkty

Wegańskie kwasy omega 3 6 9 – Olej Ahiflower® może być stosowany z innymi produktami z serii Vegan, a także witaminami i minerałami z serii Pure.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.