Vegan BCAA

Vegan BCAA w proszku

Vegan BCAA

Vegan BCAA w proszku

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe weganie wegetarianie ...
As low as 149,00 zł
SKU
VSER-VBCA
In stock
SKU
VSER-VBCA
As low as 149,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu BAGITP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Fermentowane, odpowiednie dla wegan BCAA
Stosunek 2:1:1
Naturalne, orzeźwiające smaki

Opis

Vegan BCAA w proszku od BULK POWDERS® to odpowiedni dla wegan, łatwo rozpuszczalny suplement z aminokwasami o rozgałęzionych łańcuchach. Wegańskie BCAA dostarcza niezbędnych aminokwasów i świetnie sprawdza się jako napój w trakcie treningu lub do popijania w ciągu dnia.

Wegańskie BCAA zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w stosunku 2:1:1. Vegan BCAA w proszku od BULK POWDERS® stosuję tylko w 100% sfermentowaną leucynę, izoleucynę i walinę z niewielką ilością lecytyny słonecznikowej w celu uzyskania najwyższej jakości i łatwego mieszania. Oprócz oryginalnej wersjibezsmakowej, Vegan BCAA jest teraz dostępne w dwóch odświeżających, naturalnych smakach.

BCAA to aminokwasy egzogenne, które nie są wytwarzane przez nasz organizm i muszą być dostarczane wraz z dietą. Nie przetrwalibyśmy, gdyby nie znajdowały się one w naszej diecie. BCAA stanowią 1/3 białka w mięśniach i przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej, ze względu na swoją zawartość białka. Ponadto BCAA przyczyniają się również do utrzymania masy mięśniowej.

BCAA występują naturalnie w diecie, jednak najbogatsze ich źródła nie są odpowiednie dla wegan i wegetarian. BCAA znajdują się w każdym pokarmie zawierającym białko.

Vegan BCAA w proszku od BULK POWDERS® jest niezwykle popularnym suplementem, dzięki niesamowitej mieszalności, a także dzięki temu, że nie zawiera alergenów, jest naturalnie aromatyzowany i naturalnie słodzony ekstraktem ze stewii.

Zalety Vegan BCAA w proszku

 • Fermentowane, odpowiednie dla wegan BCAA
 • Stosunek 2:1:1
 • Leucyna, izoleucyna i walina
 • Nie zawiera alergenów
 • Dodanie słonecznikowej lecytyny instant ułatwia mieszanie
 • To doskonały suplement do stosowania przed treningiem, w trakcie i po treningu.
 • Doskonała wartość i skuteczność
 • Naturalne, orzeźwiające smaki
 • Naturalne kolory
 • Naturalnie słodzone ekstraktem ze stewii
 • Wysoka zawartość białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej
 • Wysoka zawartość białka, które przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej

Dla kogo przeznaczone jest Vegan BCAA w proszku?

Vegan BCAA w proszku jest odpowiednie dla każdego, kto poszukuje łatwego w mieszaniu i odświeżającego suplementu BCAA. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach przyczyniają się do utrzymania masy mięśniowej i są doskonałym wyborem podczas i około treningu.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki

Fermentowana L-leucyna, fermentowana L-izoleucyna, fermentowana L-walina, naturalny aromat (wyłącznie w preparatach smakowych), kwas cytrynowy (wyłącznie w preparatach smakowych), słodzik (stewia, wyłącznie w preparatach smakowych), środek instantyzujący (lecytyna słonecznikowa), barwnik naturalny (czerwień buraczana – wyłącznie w preparacie o smaku jagodowym i arbuzowym, beta karoten – wyłącznie w preparacie o smaku arbuzowym).

Wartości odżywcze

Niearomatyzowany na porcję 10 g:

Leucyna: 5g

Izoleucyna: 2,5g

Walina: 2,5g

Aromatyzowany na porcję 10 g:

Leucyna: 4g

Izoleucyna: 2g

Walina: 2g

Alergeny

Brak

Produkt odpowiedni dla

Wegan, wegetarian, bez glutenu, bez GMO, bez mleka, bez laktozy.

Wskazania

Stosowanie

Zmieszać 3/4 (trzy czwarte) miarki (10 g) z 500 ml zimnej wody. Vegan BCAA w proszku jest najczęściej stosowane przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym, jak również o innych porach dnia. Vegan BCAA można stosować przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym.

Powiązane produkty

Vegan BCAA w proszku może być używane razem z wieloma innymi popularnymi produktami wegańskimi, takimi jak wegańskie sproszkowane białko, Vegan Mass Gainer i wegańskie batony białkowe.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.