NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW

Chrupiące Lizaki Frankenstein – Przepis na Halloween

Przyłącz się do konwersacji

Przygotuj się na 31 października z tym Halloweenowym przepisem na Chrupiące Lizaki Frankenstein. Upiorne i pełne białka przekąski, gwarantujemy, że znikną one z talerzy jako pierwsze podczas Twojej imprezy Halloween.

INSTRUKCJA

1.) Wymieszaj w misce agawę i proszek VitaFiber™, wstaw do kuchenki mikrofalowej na 30 sekund, roztrzep i wstaw z powrotem do mikrofalówki na kolejne 30 sekund. Chodzi o to, żeby proszek VitaFiber™ w pełni rozpuścił się w nektarze z agawy. Możesz to także zrobić w garnku, jeśli nie chcesz korzystać z kuchenki mikrofalowej. Wystraczy, że zastosujesz taki sam proces i roztrzepiesz mieszankę do momentu całkowitego rozpuszczenia.

2.) Chwyć miskę i przełóż do niej także masło orzechowe, tak żeby utworzyć pastę. Następnie dodaj wszystkie pozostałe składniki, mieszając aż do uzyskania gęstej konsystencji.

3.) Powciskaj masę do wybranego przez Ciebie naczynia lub formy. Jeśli nie stosujesz formy silikonowej, upewnij się, że Twoje naczynie jest wyłożone papierem do pieczenia.

Uwaga: My zastosowaliśmy kwadratową formę silikonową.

4.) Zamrażaj przez noc lub do momentu, w którym masa będzie wystarczająco stała, aby usunąć ją z zamrażarki. Po wyciągnięciu z zamrażarki, pokrój w prostokątne kształty i ostrożnie umieść w nich patyki do lodów, odstaw ponownie do zamrażarki.

5.) Rozpuść czekoladę, wyciągnij swoje kwadratowe lizaki z zamrażarki i zacznij zanurzać je w czekoladzie, pokrywając 1/3 ich powierzchni od góry.

6.) Umieść na tacy i udekoruj guziczkami z białej czekolady, dodając na środek kropkę roztopionej ciemnej czekolady, tak aby uzyskać, coś na kształt „oka”. Zanurzając końcówkę noża w roztopionej ciemnej czekoladzie utwórz także coś na kształt „ust”.

PRZYGOTUJ!

Wypróbuj przepis samodzielnie! Opublikuj zdjęcia swoich lizaków na FacebookTwitter lub Instagram @bulkpowders_pl #bulkbakes