NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Sucralose

Sukraloza

Sucralose

Sukraloza

Stosowność
V wegetarianie
VG weganie
GM niemodyfikowane genetycznie
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
V VG GM G D L S
45,00 zł
SKU
BMAT-SUCR-0000
In stock
SKU
BMAT-SUCR-0000
45,00 zł
25% zniżki na ten produkt, jeśli wydasz 100ZŁ – Użyj kodu BONUS25P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Słodzik o zerowej kaloryczności
600 razy bardziej słodka od cukru
Doskonała do słodzenia napojów

Opis

Sukraloza BULK POWDERS™ to skoncentrowana substancja słodząca, około 600 razy bardziej słodka od zwykłego cukru (sacharozy). Ma ona zerową kaloryczność!

Jeśli znasz słodziki Splenda® to wiesz, że zawiera właśnie sukralozę.

Sukraloza to idealny słodzik do napojów — począwszy od herbaty i kawy, do koktajli białkowych oraz smoothie. Używana jest w żywieniu sportowców i dietetyce ze względu na zerową kaloryczność. Co ciekawe, jest też odporna na temperaturę, więc może być stosowana do pieczenia.

Badania pokazują, że sukraloza jest lepszą alternatywą dla cukru, ponieważ nie powoduje próchnicy i nie podnosi poziomu insuliny.

Sukraloza BULK POWDERS™ to produkt o absolutnie najwyższej jakości. Ma 100% czystość i oferowana jest w najniższej możliwej cenie.

 

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki sukralozy

100% sukraloza.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Sukraloza BULK POWDERS™ jest silnie skoncentrowana, należy więc stosować ją ostrożnie. Zużywana ilość zależy od zastosowania. Do dosładzania preparatów, takich jak białka bez dodatków smakowych, zalecamy dodawanie około 50 mg na koktajl.

Produkty współdziałające

Nie ma produktów bezpośrednio współdziałających z sukralozą, ale jest ona doskonała do słodzenia proszków białkowych bez dodatków smakowych, jak np. białek serwatki, kazeiny czy białek jaj.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie