Bee Pollen Powder

Pyłek pszczeli w proszku

Pyłek pszczeli w proszku
Bee Pollen Powder

Pyłek pszczeli w proszku

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe wegetarianie ...
As low as 25,00 zł
SKU
BPB-BPOL-0000
In stock
SKU
BPB-BPOL-0000
As low as 25,00 zł
45% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu STOCKUPP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Wysokobiałkowa superżywność
Bogaty w witaminy i składniki mineralne
Uzyskiwany w etyczny sposób

Opis

Pyłek pszczeli w proszku BULK POWDERS™ to potężny produkt z rodziny superżywności, wytwarzany z naturalnego pyłku pszczelego. Co ważne, nasz pyłek pszczeli pozyskiwany jest w sposób etyczny, z pyłku, który opadł w ulu, więc nie wpływa to na dobrostan pszczół.

Stosowanie pyłku pszczelego jako odżywczego suplementu jest coraz bardziej popularne. Jest on bogaty w białko (26 g na 100 g), co stawia go na równi z białkami pochodzącymi z mięsa! Obfituje też w błonnik (24 g na 100 g) i pełen jest witamin oraz składników mineralnych — zawiera zwłaszcza dużo witaminy B, żelaza i cynku.

Suplementacja pyłkiem pszczelim w proszku BULK POWDERS™ pomaga wzmocnić układ odpornościowy, dostarcza energii, zapobiega powstawaniu zmęczenia, jednocześnie poprawiając wzrost mięśni i powrót do formy.

Jeśli szukasz dostępnego on-line, 100% czystego pyłku pszczelego w proszku, uzyskiwanego w etyczny sposób i oferowanego w najlepszej cenie — możesz wybrać tylko produkt BULK POWDERS™.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki pyłku pszczelego w proszku

Pyłek pszczeli w proszku, dwutlenek krzemu (2%).

Informacje o wartościach odżywczych pyłku pszczelego w proszku

Na porcję 15 g:

Energia kJ/kcal 276/66, węglowodany 6,6 g (w tym cukry) 6 g, białko 3,9 g, tłuszcze 1 g (w tym nasycone) 0,3 g, błonnik 3,6 g, sól 0,04 g.

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 1849/442, węglowodany 44 g (w tym cukry) 40 g, białko 26 g, tłuszcze 7 g (w tym nasycone) 2 g, błonnik 24 g, sól 0,24 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Pyłek.

Wskazania

Stosowanie

Pyłek pszczeli w proszku może być stosowany w zmiennej ilości w zależności od zapotrzebowania na składniki pokarmowe. Zalecamy wymieszanie 1 płaskiej łyżki (15 g) ze 150 ml wody. Można też dodać go do domowego smoothie.

Produkty współdziałające

Pyłek pszczeli w proszku można dosypać do kompletnej owsianki z białkiem lub do kompletnego smoothie na śniadanie. Ponadto pyłek pszczeli w proszku można dodać do własnego,  domowego smoothie, oprócz produktów takich jak korzeń maca w proszkupędy pszenicy w proszku lub dowolnego produktu z naszej oferty sproszkowanych warzyw i owoców.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.