Czym są PUNKTY BULK?

PUNKTY BULK to nasz sposób, aby powiedzieć “dziękuję” za Twój nawyk. Po prostu – za każdym razem kiedy kupujesz z BulkPowders zbierasz PUNKTY BULK  na kolejne zakupy. Punkty te mogą być użyte jako rabat przy następnym zamówieniu, lub mogą zostać zapisane na przyszłość, tak aby całe zamówienie było opłacone za pomocą Punktów BULK REWARDS!


Członkowie PUNKTY BULK

Po zarejestrowaniu się jako klient BulkPowders, lub jeśli jesteś już zarejestrowanym klientem, automatycznie otrzymujesz bezpłatne członkostwo PUNKTY BULK.


Jak zdobyć Punkty BULK …

Zbieraj punkty poprzez rekomendacje klientów!

To naprawdę bardzo proste! Za każdą 1 zł wydaną w BulkPowders(bez kosztów wysyłki) otrzymasz 1 PUNKTY BULK. Więcej wydasz, więcej zarobisz!

Musisz być zarejestrowany i zalogowany do swojego konta przy składaniu zamówienia. Punkty są automatycznie obliczane co do wartości zamówienia i dodawane do Twojego konta.

Aby zarejstrować się w BulkPowders proszę kliknij tutaj.


Ile warte są PUNKTY BULK?

Każdy punkt jest wart 0,01 zł, więc jeśli wydasz 100 zł zbierzesz 100 Punktów BULK REWARDS, które są warte 1,00 zł w środkach pieniężnych.


Gdzie mogę sprawdzić saldo moich Punktów BULK REWARDS?

W sekcji Moje Konto pojawi się link po lewej stronie pod tytułem ‘Punkty BULK REWARDS’. Tutaj możemy sprawdzić saldo swoich punktów i dokładnie śledzić, jak wydałeś i zgromadziłeś swoje Punkty BULK REWARDS.


Jak długo ważne są Punkty BULK REWARDS?

PUNKTY BULK są ważne przez 1 rok (365 dni). Wszelkie uzyskane, ale nie wykorzystane w tym terminie punkty zostaną usunięte z Twojego konta.


Czy są jakieś ograniczenia dotyczące wydawania Punktów BULK?

Istnieje kilka ograniczeń dotyczących wydawania punktów.

1)      Należy zawsze zachować co najmniej 1 PUNKT BULK na swoim koncie. Na przykład, jeśli posiadasz 100 punktów, można używać tylko 99 z nich do zakupu, a tym samym utrzymać minimalne saldo 1 punktu.

2)      PUNKTY BULK nie mogą być wykorzystane na pokrycie kosztów dostawy.

3)      Informacje o PUNKTY BULK są zawarte w naszych Zasadach i Warunkach.

#TeamBulk

Join us on Instagram @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.