Performance Tank Top

Performance Tank Top

Performance Tank Top

Performance Tank Top

As low as 59,00 zł
SKU
BULW-VEST
In stock
SKU
BULW-VEST
As low as 59,00 zł
25% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu FEBR25P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
System transportu wilgoci
Komfortowe dopasowanie
Zaokrąglone brzegi

Opis

Pokaż światu, z czego jesteś wykonany, całkiem dosłownie, z długą koszulką o luźnym kroju, zaprojektową z myślą o maksymalnym komforcie i stylu.

Performance Tank Top to najwyższej klasy koszulka na siłownię, która jest dostępna wyłącznie w ofercie BULKWEAR®.

Dostępny w 5 różnych kolorach, Performance Tank Top wygląda świetnie zarówno na siłowni, jak i poza nią. Aby zapewnić, że Tank Top jest funkcjonalny i stylowy, zdecydowaliśmy się na tkaniny najwyższej jakości, które posiadają system transportu wilgoci odprowadzający pot podczas treningu. Połączyliśmy to ze swobodnym dopasowaniem i zaokrąglonymi brzegami dla obu korzyści – stylu i komfortu.

Cała seria BULKWEAR® oferuje modne modele odzieży na siłownię premium. Wykorzystuje doskonałe tkaniny, a wzory i dopasowanie zostały starannie dobrane, tak aby podkreślić sylwetkę. BULKWEAR® Performance Tank Top nie jest tutaj wyjątkiem i powinien być podstawą każdej garderoby.

Dopasowanie

Zdecydowaliśmy się na zwężany, luźny krój z zaokrąglonymi brzegami, który nie ogranicza ruchów. Sposób w jaki materiał jest docięty, nie tylko podkreśli sylwetkę, ale również nie ograniczy ruchów i wydajności. Ponadto zdecydowaliśmy się na pełniejszy krój, aby zapewnić najwyższy komfort.

Więcej informacji na temat dopasowania znajdziesz w naszej tabeli rozmiarów u dołu strony.

Materiał

Starannie dobraliśmy najwyższej jakości materiał posiadajacy system transportu wilgoci. Zapewnia to swobodę ruchów nawet w ciągu najcięższych ćwiczeń, podczas gdy materiał odprowadza pot.

TABELA ROZMIARÓW

Zapewnienie odpowiedniego dopasowania rozmiaru jest dla nas bardzo ważne. Opracowaliśmy przewodnik po rozmiarach, aby wyeliminować wszelkie domysły i pozwolić ci na pewność, że wybrałeś odpowiedni rozmiar. Jeśli twoje wymiary znajdują się pomiędzy dwoma rozmiarami, sugerujemy wybór większego z nich, jeśli chcesz osiągnąć luźniejsze dopasowanie lub mniejszego rozmiaru, jeśli decydujesz się na wyraźniejsze dopasowanie.

RozmiarKlatka piersiowa - CM (IN.)Długość przodu - CM (IN.)
S98 (38-39)69 (27)
M103 (40-41)72 (28)
L108 (42-43)74 (29)
XL113 (44-45)77 (30)


Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Read more

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.