PeptoPro®

PeptoPro®

PeptoPro®
PeptoPro®

PeptoPro®

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie wegetarianie ...
As low as 45,00 zł
SKU
BPB-PPRO-0000
In stock
SKU
BPB-PPRO-0000
As low as 45,00 zł
45% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu STOCKUPP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Natychmiast dostarcza aminokwasy do mięśni
Zawiera aż 85% białka
Zero tłuszczu, węglowodanów i laktozy

Opis

PeptoPro®, znany też jako hydrolizat kazeiny, zawiera dużą ilość aminokwasów w postaci di- i tripeptydów. Takie cząsteczki nie muszą być trawione w żołądku (w odróżnieniu od innych aminokwasów obecnych w żywności), więc mogą być dostarczane bezpośrednio do mięśni, aby wspomóc ich wzrost, naprawę i powrót do formy.

PeptoPro® zawiera wszystkie 20 aminokwasów, a każda porcja 15 g dostarcza 13 g białka i nie zawiera tłuszczu, cukru, węglowodanów i laktozy.

PeptoPro® najlepiej spożywać w trakcie ćwiczeń i po ich zakończeniu. Dostarczana przez produkt duża dawka aminokwasów jest natychmiast zużywana przez mięśnie — o wiele szybciej niż w przypadku jakiegokolwiek innego źródła białka.

PeptoPro® BULK POWDERS™ oferujemy w absolutnie najniższej cenie i w różnych gramaturach (od 100 g do 5 kg), a także w wersji smakowej i bez dodatków smakowych — kup PeptoPro® u nas!

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki PeptoPro®

PeptoPro® bez dodatków smakowych

PeptoPro® (hydrolizat kazeiny [mleko]).

PeptoPro® z dodatkami smakowymi

PeptoPro® (hydrolizat kazeiny [mleko]), środek aromatyzujący, lecytyna sojowa, kwas cytrynowy, barwnik (β-karoten: preparat o smaku tropikalnym, czerwień buraczana: preparat o smaku mieszanki jagód), słodzik (sukraloza).

Informacja o wartościach odżywczych PeptoPro®

Na porcję 15 g:

Energia kJ/kcal 204/48, tłuszcze 0 g (w tym nasycone) 0 g, węglowodany 0 g (w tym cukry) 0 g, błonnik 0 g, białko 12,8 g, sól 0 g.

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 1360/320, tłuszcze 0 g (w tym nasycone) 0 g, węglowodany 0 g (w tym cukry) 0 g, błonnik 0 g, białko 85,3 g, sól 0 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Mleko i soja (z lecytyny sojowej — tylko preparaty z dodatkami smakowymi).

 

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 2 płaskie łyżki (około 15 g) z 300 ml wody i dobrze wstrząsnąć. Spożywać w trakcie ćwiczeń i (lub) zaraz po ich zakończeniu.

Produkty współdziałające

Kiedy PeptoPro® spożywany jest w trakcie i (lub) po ćwiczeniach, najlepiej łączyć go z szybko wchłanianymi węglowodanami, takimi jak Vitargo® lub skrobia kukurydziana woskowa.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.