Organic Virgin Coconut Oil

Organiczny nierafinowany olej kokosowy

Organic Virgin Coconut Oil

Organiczny nierafinowany olej kokosowy

wegetarianie weganie ekologiczne niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 42,00 zł Cena Regularna 65,00 zł
SKU
BPF-OVCO
In stock
SKU
BPF-OVCO
As low as 42,00 zł Cena Regularna 65,00 zł
DO 70% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Najzdrowszy olej do gotowania
Wspomaga zdrowie i utratę tkanki tłuszczowej
Zawiera zdrowe tłuszcze

Opis

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ to najwyższej jakości i najczystszy na świecie olej kokosowy. Uznany za najlepszy na świecie olej do gotowania, olej kokosowy może zastępować zwykle stosowane tłuszcze, jak np. olej słonecznikowy, oliwę z oliwek czy masło. Działa on też zbawiennie na włosy i skórę, pomagając zatrzymać proces starzenia.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ jest wyodrębniany bezpośrednio z miąższu kokosa, bez zastosowania substancji chemicznych i wysokiej temperatury. Nie jest on wybielany, rafinowany, pozbawiany zapachu czy utwardzany — zawiera jedynie czysty, organiczny i nierafinowany olej kokosowy. Łagodny proces produkcji sprawia, że produkt jest ultraczysty i ma najlepszy profil żywieniowy.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ nie zawiera cholesterolu ani kwasów tłuszczowych trans. Obfituje on jednak w zdrowe tłuszcze, takie jak trójglicerydy o średnich łańcuchach i kwas laurynowy. Zdrowe tłuszcze m.in. poprawiają pracę serca, są źródłem energii, pomagają tracić na wadze oraz poprawiają kondycję skóry i włosów.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ to najlepszy produkt w najlepszej cenie — nie ma korzystniejszych opcji! Można stosować go do gotowania i pieczenia, a nawet bezpośrednio na skórę i włosy.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki organicznego nierafinowanego oleju kokosowego

100% czysty, tłoczony na zimno organiczny nierafinowany olej kokosowy.

Wolny od GMO. Produkt niewybielany, niepoddawany rafinacji, niepozbawiony zapachu i nieutwardzony.

Informacje o wartościach odżywczych organicznego nierafinowanego oleju kokosowego

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 3760/900, białko 0 g, węglowodany 0 g, tłuszcze 100 g (w tym tłuszcze nasycone) 92,9 g, (w tym tłuszcze wielonienasycone) 1,2 g (w tym tłuszcze jednonienasycone) 5,9 g, cholesterol 0 g, błonnik 0 g, sód 0 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Organiczny nierafinowany olej kokosowy otrzymywany jest z orzechów kokosowych. Ponieważ orzech kokosowy jest daleko spokrewniony ze zwykłymi orzechami, istnieje tylko nieznaczne ryzyko alergii, ale przed jego spożyciem należy to sprawdzić u alergologa lub lekarza prowadzącego.

Wskazania

Stosowanie

Organiczny nierafinowany olej kokosowy to produkt uniwersalny. Może być stosowany do gotowania, smażenia i pieczenia, zastępując oliwę z oliwek, olej słonecznikowy, masło czy margarynę.

Produkty współdziałające

Produkty takie jak mąka kokosowa i białka jaj w płynie są często łączone z organicznym nierafinowanym olejem kokosowym.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych i silnych zapachów. Po pierwszym otwarciu należy upewnić się, że zostawiamy pokrywę dokładnie zamkniętą.

Uwaga: Podczas okresu letniego, Organiczny nierafinowany olej kokosowy ma tendencję do zmiany konsystencji. Można łatwo to odwrócić, poprzez włożenie produktu do lodówki do czasu, aż konsystencja wróci do normy.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#TeamBulk

Join us on Instagram @bulkpowders

Iscrivetevi alla newsletter

Vi piacerebbe ricevere sconti e consigli sul fitness direttamente via email? Sapete cosa fare.