NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Organic Virgin Coconut Oil

Organiczny nierafinowany olej kokosowy

Organic Virgin Coconut Oil

Organiczny nierafinowany olej kokosowy

(2 opiniach)
Stosowność
V wegetarianie
VG weganie
O ekologiczne
GM niemodyfikowane genetycznie
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
V VG O GM G D L S
65,00 zł
SKU
BPF-OVCO
In stock
SKU
BPF-OVCO
65,00 zł
35% zniżki na produkt - wydaj 100zł+ Użyj kodu SCORE35P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Najzdrowszy olej do gotowania
Wspomaga zdrowie i utratę tkanki tłuszczowej
Zawiera zdrowe tłuszcze

Opis

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ to najwyższej jakości i najczystszy na świecie olej kokosowy. Uznany za najlepszy na świecie olej do gotowania, olej kokosowy może zastępować zwykle stosowane tłuszcze, jak np. olej słonecznikowy, oliwę z oliwek czy masło. Działa on też zbawiennie na włosy i skórę, pomagając zatrzymać proces starzenia.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ jest wyodrębniany bezpośrednio z miąższu kokosa, bez zastosowania substancji chemicznych i wysokiej temperatury. Nie jest on wybielany, rafinowany, pozbawiany zapachu czy utwardzany — zawiera jedynie czysty, organiczny i nierafinowany olej kokosowy. Łagodny proces produkcji sprawia, że produkt jest ultraczysty i ma najlepszy profil żywieniowy.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ nie zawiera cholesterolu ani kwasów tłuszczowych trans. Obfituje on jednak w zdrowe tłuszcze, takie jak trójglicerydy o średnich łańcuchach i kwas laurynowy. Zdrowe tłuszcze m.in. poprawiają pracę serca, są źródłem energii, pomagają tracić na wadze oraz poprawiają kondycję skóry i włosów.

Organiczny nierafinowany olej kokosowy BULK POWDERS™ to najlepszy produkt w najlepszej cenie — nie ma korzystniejszych opcji! Można stosować go do gotowania i pieczenia, a nawet bezpośrednio na skórę i włosy.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki organicznego nierafinowanego oleju kokosowego

100% czysty, tłoczony na zimno organiczny nierafinowany olej kokosowy.

Wolny od GMO. Produkt niewybielany, niepoddawany rafinacji, niepozbawiony zapachu i nieutwardzony.

Informacje o wartościach odżywczych organicznego nierafinowanego oleju kokosowego

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 3760/900, białko 0 g, węglowodany 0 g, tłuszcze 100 g (w tym tłuszcze nasycone) 92,9 g, (w tym tłuszcze wielonienasycone) 1,2 g (w tym tłuszcze jednonienasycone) 5,9 g, cholesterol 0 g, błonnik 0 g, sód 0 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Organiczny nierafinowany olej kokosowy otrzymywany jest z orzechów kokosowych. Ponieważ orzech kokosowy jest daleko spokrewniony ze zwykłymi orzechami, istnieje tylko nieznaczne ryzyko alergii, ale przed jego spożyciem należy to sprawdzić u alergologa lub lekarza prowadzącego.

Wskazania

Stosowanie

Organiczny nierafinowany olej kokosowy to produkt uniwersalny. Może być stosowany do gotowania, smażenia i pieczenia, zastępując oliwę z oliwek, olej słonecznikowy, masło czy margarynę.

Produkty współdziałające

Produkty takie jak mąka kokosowa i białka jaj w płynie są często łączone z organicznym nierafinowanym olejem kokosowym.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych i silnych zapachów. Po pierwszym otwarciu należy upewnić się, że zostawiamy pokrywę dokładnie zamkniętą.

Uwaga: Podczas okresu letniego, Organiczny nierafinowany olej kokosowy ma tendencję do zmiany konsystencji. Można łatwo to odwrócić, poprzez włożenie produktu do lodówki do czasu, aż konsystencja wróci do normy.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

(2 opiniach)
Napisz swoją własną opinię

* Disclaimer: The reviews below are those of validated customers and are based on their personal opinions. Implied results may vary.

Tylko zarejestrowani klienci mogą zostawić opinię. Prosimy o Zalogowanie się lub utworzenie konta