Witamy w BULK POWDERS™! Zdajemy sobie sprawę z tego, że masz wiele opcji przy wyborze dostawcy sportowych składników odżywczych, więc dlaczego nie poświęcić chwili, aby dowiedzieć się nieco więcej o nas i zobaczyć, co odróżnia nas od innych firm z naszej branży.

Wprowadzenie

BULK POWDERS™ rozpoczeła działalność wyłącznie internetową w 2005 roku. Od tego czasu firma rozrosła się od małego magazynu do obiektu magazynowo-produkcyjnego o powierzchni 16,000 sq ft. z siedzibą w Colchester, Essex. Na pewno nie jesteśmy firmą, która stoi w miejscu i traktujemy jako część naszej misji starania, aby zapewnić, że oferujemy najbardziej wszechstronny z dostępnych, zakres zdrowych i wydajnych suplementów diety – w najniższych cenach i najwyższej jakości!

Jak pracujemy

BULK POWDERS™ jest unikalna w branży żywienia sportowców. Sprzedajemy tylko bezpośrednio dla konsumenta (czyli Ciebie!) i produkujemy większość naszych towarów u siebie. To pozwala nam, sprzedawać po absolutnie najniższych, możliwych cenach, przez unikanie dodatkowych kosztów ogólnych, ktore są wpisane w produkty innych marek.

Sprzedaż bezpośrednio dla Ciebie, unikamy konieczności korzystania z dystrybutorów i hurtowników, którzy stosują dodatkowe opłaty dla naszych produktów w celu zaspokojenia własnej marży. Dodatkowo przez produkcję u siebie, jesteśmy w stanie sprowadzić nasze koszty wytwarzania do minimum i zapobiec konieczności korzystania z obsługi drogich zewnętrznych producentów.

Nasza filozofia


Najniższe ceny w Europie...

BULK POWDERS™ rozpoczynała swoją działalność w 2005 roku, spowodowała ogromne zamieszanie w branży! Nigdy wczesniej konsumenci nie byli w stanie uzyskać dostępu do wysokiej jakości suplementów diety w tak niskich cenach. Dzięki połączeniu naszego modelu biznesu bezpośredniego oraz wykorzystując naszą ogromną siłę nabywczą do negocjowania najlepszych cen surowców, jesteśmy w stanie zapewnić, że większość naszych produktów jest oferowana w najniższych cenach w Europie! Nie wierz nam na słowo, … Porównaj je na własne oczy!

Dodatkowo bulk zniżki...

Oprócz najniższych cen w Europie, można również skorzystać z dalszych oszczędności na swoich suplementach, gdy kupujesz w bulk. Nieważne czy kupujesz dla siebie, jako grupa, jako zespół lub siłownia, im więcej kupujesz tym więcej możesz zaoszczędzić! To jest dostępne dla każdego, po prostu zwróć uwagę na ‘bulk zniżki’ na obowiązujących stronach produktu.

Jakość, jakość, jakość...

Jeśli chodzi o jakość naszych produktów, po prostu, nigdy nie idziemy na kompromis. Nie idziemy i nigdy nie będziemy szli na kompromis w sprawie jakości dla oszczędności – tak samo jak wiemy, że nie robisz tego, gdy chodzi o to co się dzieje z Twoim ciałem! Wolimy pracować z mniejszą liczbą dostawców niż inne firmy i budować z nimi długoterminowe relacje . W ten sposób, mamy nie tylko najlepsze ceny, ale możemy absolutnie zagwaratować jakość każdego produktu który sprzedajemy.

Weźmy na przykład naszego dostawce białka serwatki; współpracujemy z nimi od 2005 roku. Podczas gdy inne firmy zmieniają dostawców, żeby zaoszczędzić kilka groszy, a nawet korzystać z wielu dostawców różnej jakości. Nasz firma zaopatrza się w to samo białko serwatki (powszechnie postrzegane w branży jako białko serwatki premium) od początku.

Samodzielnie również testujemy materiały dostawców, a na większości stron z produktami znajdą Państwo Certificate of Analysis (certyfikat analizy) dostępny do pobrania. Certyfikat ten zapewnia spokój ducha co do jakości każdego produktu, wraz z dalszymi szczegółowymi informacjami co do specyfikacji produktu.

Nasze zaangażowanie w jakość nie kończy się tutaj, choć ... W rzeczywistości dopiero zaczyna się z naszymi dostawcami! Poprzez wykonywanie większości produktów u nas, nasz doświadczony dział produkcji jest w stanie nadzorować każdy aspekt procesu wytwarzania, zapewniając wysoką jakość na każdym etapie. Każdy produkt wytwarzany na miejscu w clean room (pomieszczeniu o zaostrzonych wymaganiach co do czystości i sterylności powietrza), stworzony jest z naszym aktualnym stanem wiedzy i kontrolą temperatury.

Ogromny wybór...

Najniższe ceny i najwyższa jakość są świetne, ale nie wystarczająco dobre, jeśli nie możemy mieć produktu który chcemy! Nasz szeroki wybór produktów został zaprojektowany, aby objąć wszystkie aspekty wymagań żywieniowych, bez względu na cel.

Zapewniamy, że nasz doświadczony zaspół od rozwoju produktów stale poszukuje nowych i innowacyjnych składników, aby dostarczyć ich Państwu, wraz z rozwojem preparatów w branży. Jeśli uważasz, że czegoś brakuje w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, aby wyrazić swoją opinię!

Nagrody

W 2010, BULK POWDERS™ została nazwana Essex Countywide Growing Business of the Year za naszą kontunuację wzrostu i rozwój.

W 2010, BULK POWDERS™ była 1 z zaledwie 6 finalistów regionalnych w konkursie £5 million HSBC Business Thinking, zorganizowanego, aby uznać przyszłościowe myślenie i innowacyjne firmy.

W 2012, BULK POWDERS™ była finalistą w East of England Business Awards (w kategorii doskonały serwis).

W 2013, BULK POWDERS™ została wybrana Best Sports Nutrition Brand (najlepszą marką odżywek sportowych) przez Natural Muscle.

Zapoznaj się z witryną

Dlaczego nie rozjerzeć się w BULK POWDERS?

O firmie

BULK POWDERS™ jest nazwą handlową Sports Supplements Ltd, spółka zarejestrowana w Anglii i Walii pod numerem 05654661. Numer VAT to GB87753568. Korespondencję należy kierować na:  

Unit 1, Gunfleet Business Park
Brunel Way
Colchester
Essex
CO4 9QX

ESSNA

BULK POWDERS™ jest członkiem ESSNA (the European Specialist Sports Nutrition Alliance), którzy są głosem specjalistów w sektorze odżywek sportowych w Europie.

INFORMED SPORT

W 2013, BULK POWDERS™ została akredytowana przez Informed Sport, zgoda na 5 kluczowych produkty, INFORMED WHEY™ (nasz produkt serwatkowy premium), AFTERMATH™TRI-PRO™, INFORMED BCAA™ i ELEVATE™ (nasz produkt przed treningiem). Informed Sport jest osobą trzecią, organem testującym, który sprawdza wszystkie akredytowane produkty pod kątem substancji zakazanych. Rygorystyczny proces certyfikacji daje sportowcom gwarancje, których potrzebują, aby zapewnić, że ich suplementacja jest całkowicie bezpieczna.

#TeamBulk

Join us on Instagram @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.