MOBILISE™

MOBILISE™

MOBILISE™
MOBILISE™
MOBILISE™
MOBILISE™

MOBILISE™

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe ...
As low as 156,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
SKU
BPPS-JOIN
In stock
SKU
BPPS-JOIN
As low as 156,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
DO 50% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Nasza najskuteczniejsza formuła wspomagająca funkcjonowanie stawów
Zawiera 11 gruntownie przebadanych składników w wysokich dawkach
Wspomaga prawidłowe tworzenie kolagenu oraz właściwą pracę chrząstki i kości*

Opis

MOBILISE™ - Najlepszy preparat na stawy w Europie?

Wyzwanie: „Zignorować koszty i wyprodukować najlepszy suplement wspomagający stawy*.”

Rezultat: MOBILISE™.

MOBILISE™ to najbardziej zaawansowana formuła, wspomagająca stawy na rynku europejskim. Jeśli rozpatrzyć zawartość innych suplementów, zazwyczaj zawierają one nieokreśloną ilość glukozaminy oraz chondroityny i może odrobinę innych składników. Postanowiliśmy obrać radykalnie odmienne podejście, sięgając po 11 popularnych składników w skutecznych dawkach, by opracować produkt, który zawiera wszystkie potrzebne substancje wspomagające stawy.*

Jak zawsze w przypadku naszych produktów, otwarcie przedstawiliśmy dawki MOBILISE™. Wyraźnie wyszczególniamy ilość poszczególnych składników, w tym ilość „odpowiedników ziołowych” w przypadkach, gdy zastosowaliśmy składniki, takie jak wyciąg z imbiru. Po sprawdzeniu zawartości poszczególnych składników można się przekonać, że formuła jest o wiele bardziej złożona niż w innych wiodących suplementach na stawy, dostępnych obecnie na rynku.

MOBILISE™ zawiera 180 kapsułek w opakowaniu i został opracowany z myślą o stosowaniu przez dokładnie jeden miesiąc, jeśli przestrzega się zaleceń. Kapsułki zapakowane są w blister, zgodnie z normami farmaceutycznymi, co pozwala w prosty sposób monitorować stosowanie produktu oraz ułatwia jego transport.

Wiemy, że uznanie MOBILISE™ za prawdopodobnie najlepszy suplement wspomagający stawy w Europie to dość śmiałe stwierdzenie. Cóż, polecamy go wypróbować, a jeśli rezultaty nie będą w pełni zadowalające – zwrócimy Ci pieniądze!**

* MOBILISE™ zawiera Witaminę C, która przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu, odpowiadającego za właściwą pracę kości i chrząstki.

**GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY ZA MOBILISE™

Jeśli MOBILISE™ nie spełnił twoich oczekiwań i nie zużyłeś zbyt dużej jego ilości, zwróć produkt na wskazany adres w ciągu 28 dni od zakupu. Na twoje konto klienta trafią punkty BULK™ odpowiadające wartości zwracanego produktu.

MOBILISE™ - Wspomaganie stawów*

MOBILISE™ zawiera 11 stymulujących składników, które razem zapewniają kompleksowe wspomaganie stawów*. Pełna dzienna ilość MOBILISE™ dostarcza potężnej, kompleksowej dawki, ponad 3,9 g substancji czynnych. Za efekt odpowiada też kilka różnorodnych mechanizmów, w tym:

Chrząstka, kości i kolagen: MOBILISE™ zawiera Witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu, odpowiadającego za właściwe funkcjonowanie kości i chrząstki.

Tkanka łączna: Dodaliśmy mangan i miedź, które przyczyniają się do prawidłowego tworzenia*** i utrzymywania**** właściwego stanu tkanki łącznej.

Ochrona: Wyciąg z imbiru (Zingiber officinalis rhizoma) może pomagać w opanowaniu stanów zapalnych i unormowaniu poziomu hormonów stanu zapalnego w organizmie*****, a wyciąg z kurkumy (Curcuma longa) może pomagać w radzeniu sobie z reakcjami zapalnymi w organizmie.

Naprawa: MOBILISE™ zawiera żelazo, które odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Pełna formuła MOBILISE™ zawiera następującą mieszankę składników, o silnym działaniu: siarczan glukozaminy 1200 mg, MSM 800 mg, imbir 750 mg (wyciąg z Zingiberis officinale rhizoma 20:1, 37,5 mg), siarczan chondroityny 600 mg, witamina C 200 mg (250% RWS*), wyciąg z kurkumy (95% kurkuminoidów) 200 mg, kwas hialuronowy 150 mg, żelazo 7 mg (50% RWS*), BioPerine® 5 mg, mangan 2 mg (100% RWS*), miedź 1 mg (100% RWS*).

RWS* - Procentowa referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI MOBILISE™

Siarczan glukozaminy 1200 mg: Glukozamina jest aminocukrem, który naturalnie występuje w organizmie i od lat jest popularnym suplementem. Ze wszystkich składników MOBILISE™, ten jest prawdopodobnie najlepiej rozpoznawany i najszerzej stosowany.

Metylosulfonylometan (MSM) 800 mg: Metylosulfonylometan (MSM) to związek siarkoorganiczny występujący w organizmie ludzi, zwierząt i roślin. MSM występuje na ogół w mazi stawowej i często stosowany jest jako nośnik siarki, wykorzystywany do wytwarzania innych związków chemicznych w organizmie.

Imbir 750 mg (z ekstraktu 20:1, 37,5 mg Zingiberis officinale rhizoma): Imbir spożywano od tysięcy lat, lecz ostatnio zyskał zainteresowanie jako środek przeciwzapalny. Imbir może pomagać w radzeniu sobie z reakcjami zapalnymi w orgazmie i unormowaniu prawidłowej równowagi prostaglandyn, hormonów odpowiedzialnych za reakcje zapalne.

Siarczan chondroityny 600 mg: Chondroityna to siarczan glikozoaminoglikanu, który tworzy element strukturalny chrząstki. Siarczan chondroityny jest skutecznie wchłaniany głównie w drodze przez przewód pokarmowy, skąd wnika do mazi stawowej i chrząstki.

Witamina C 200 mg: Witamina C przyczynia się do prawidłowegho tworzenia kolagenu, odpowiadającego za właściwą pracę kości i chrząstki. Dawka 200 mg witaminy C, zawarta w MOBILISE™, utrzymuje prawidłową czynność układu odpornościowego w trakcie intensywnych treningów i po ich zakończeniu, chroniąc nie tylko stawy.

Wyciąg z kurkumy (Curcuma longa 95% z kurkuminoidów) 200 mg: Kurkumę od tysięcy lat stosuje się w kuchni oraz w medycynie ajurwedyjskiej. Wyciąg z kurkumy, wykorzystany w MOBILISE™, ma szczególnie silne działanie i zawiera 95% kurkuminoidów - to najwyższe stężenie dostępne obecnie na rynku. Kurkumina może pomóc w zwalczaniu reakcji zapalnej w organizmie, co sprawia, że jest świetnym dodatkiem w mieszance.

Kwas hialuronowy 150 mg: Kwas hialuronowy to naturalnie produkowany żelopodobny płyn wypełniający pustą przestrzeń w stawach i działający, jako środek amortyzujący. Jego główna rola to wiązanie wody oraz smarowanie ruchomych części ciała np. stawów i mięśni. MOBILISE™ dostarcza potężną dawkę kwasu hialuronowego - 150 mg w 6 kapsułkach.

Żelazo 7 mg: MOBILISE™ dostarcza 7 mg żelaza, niezbędnego minerału. Żelazo ma wiele funkcji w organizmie, w tym przyczynia się do prawidłowego transportu tlenu w organizmie oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórki.

BioPerine® 5 mg: Środek odżywczy, który naturalnie poprawia biodostępność. BioPerine® uzyskuje się, sporządzając wyciąg z owocu Piper Nigrum L (pieprzu czarnego). Składnik znalazł się w formule MOBILISE™ by zwiększyć szybkość wchłaniania pozostałych składników. Wspaniale współdziała z dwoma innymi przyprawami, zawartymi w MOBILISE™, wyciągiem z imbiru oraz wyciągiem z kurkumy.

Mangan 2 mg: Kolejny niezbędny minerał. Mangan przyczynia się do utrzymania kości w dobrym stanie, prawidłowego tworzenia tkanki łącznej oraz ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Te trzy cechy stanowią o działaniu produktu, mającego wspomagać stawy. MOBILISE™ dostarcza 2 mg manganu w jednej porcji, pokrywając 100% referencyjnej wartości spożycia.

Miedź 1 mg: Ostatni składnik, który dopełnia formułę MOBILISE™. Miedź jest kolejnym niezbędnym minerałem. Przyczynia się do utrzymania właściwego stanu tkanki łącznej, ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym oraz prawidłowego transportu żelaza w organizmie.

*** Mangan przyczynia się do prawidłowego tworzenia tkanki łącznej.

**** Miedź wspomaga utrzymanie właściwego stanu tkanki łącznej.

***** Imbir może pomóc w radzeniu sobie z reakcjami zapalnymi. Imbir może również okazać się użyteczny w przywracaniu prawidłowej równowagi hormonów, odpowiadających za stan zapalny (prostaglandyny).

****** Kurkumina może wspomagać radzenie sobie z reakcjami zapalnymi w organizmie.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

W 6 KAPSUŁKACH:

Siarczan glukozaminy: 1200 mg

Metylosulfonylometan (MSM): 800 mg

Imbir: 750 mg (z wyciągu 20:1, 37,5 mg Zingiberis officinale rhizoma)

Siarczan chondroityny: 600 mg

Witamina C: 200 mg (250% RWS*)

Wyciąg z kurkumy (95% kurkuminoidów): 200 mg

Kwas hialuronowy: 150 mg

Żelazo: 7 mg (50% RWS*)

BioPerine®: 5 mg

Mangan: 2 mg (100% RWS*)

Miedź: 1mg (100% RWS*)

* Procentowa referencyjna wartość spożycia (RWS) dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Składniki:

Siarczan glukozaminy (pozyskiwany ze skorupiaków, mięczaków), MSM (metylosulfonylometan (dwutlenek krzemu)), kapsułka (hipromeloza, dwutlenek tytanu), siarczan chondroityny (ryby, mięczaki), kwas askorbinowy (hipromeloza), kurkuma (Curcuma longa) wyciąg 95% kurkuminoidów, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa kwasu hialuronowego, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, imbir (Zingiberis rhizoma) wyciąg 20:1, fumaran żelazawy, siarczan manganu, BioPerine® (wyciąg z pieprzu czarnego), siarczan miedzi.

Produkt odpowiedni dla:

Osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez laktozy i bez soi, nie zawiera GMO.

Wskazania

Wskazania:

Przyjmować 6 kapsułek w równych odstępach w ciągu dnia, najlepiej z posiłkiem. Na przykład, przyjmować po 2 kapsułki do śniadania, obiadu i kolacji.

Powiązane produkty:

MOBILISE™ jest kompleksową formułą wspomagającą funkcjonowanie stawów, będącą liderem na rynku. Można ją zażywać wraz z innymi produktami z naszego asortymentu, w tym Cissus Quadrangularis i PROM3GA™.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.