Leucine

L-leucyna

Leucine

L-leucyna

wegetarianie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPB-LLEU-0000
In stock
SKU
BPB-LLEU-0000
As low as 29,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu WOW50P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
100% czysta L-leucyna w proszku
Przyczynia się do wzrostu mięśni
Zwiększa syntezę białek

Opis

L-leucyna BULK POWDERS™ to aminokwas będący jednocześnie niezbędnym aminokwasem i aminokwasem o rozgałęzionym łańcuchu.

Szybko stała się ona obowiązkowym suplementem dla każdego, kto chce budować masę mięśniową. L-leucyna nie tylko pomaga budować mięśnie dzięki zwiększaniu syntezy białka i wydzielania hormonów, lecz także skutecznie ochrania mięśnie, zapobiegając ich rozpadowi. W rzeczywistości L-leucyna działa tak skutecznie, że podaje się ją pacjentom zmuszonym pozostawać w łóżkach.

Wiedza na temat dostarczania energii przez L-leucynę jest nieco mniejsza. Badania sugerują, że nawet do 90% L-leucyny przyjmowanej w diecie jest zużywane do produkcji energii — dlatego przy braku tego aminokwasu wydajność ćwiczeń może nie być pełna.

L-leucyna BULK POWDERS™ to preparat o najwyższej gwarantowanej jakości. Jest ona 100% czysta i nie zawiera dodatków oraz wypełniaczy.

Nasza wysokiej klasy L-leucyna dostępna jest też w postaci tabletek z L-leucyną.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki leucyny

100% L-leucyna.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1,5 łyżki (około 3 g) z 50 ml wody i spożywać 1–3 porcje dziennie. Najlepiej przyjmować 30–45 minut przed ćwiczeniami. L-leucyna to także doskonały dodatek do napoju po ćwiczeniach.

Produkty współdziałające

L-leucyna to jeden z trzech aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach. Badania sugerują, że należy je suplementować razem — dlatego zalecamy stosowanie aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) razem z L-leucyną. L-leucynę można łączyć z BCAA instant, aby zwiększyć jej zawartość, lub przyjmować z innymi aminokwasami, np. glutaminą. Po treningu L-leucynę najlepiej łączyć z szybko działającymi węglowodanami, takimi jak np. skrobia kukurydziana woskowa lub Vitargo.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.