Curcumin & Vitamin D3 Capsules

Kurkumina i Witamina D3 w kapsułkach

Kurkumina i Witamina D3 w kapsułkach
Kurkumina i Witamina D3 w kapsułkach
Curcumin & Vitamin D3 Capsules

Kurkumina i Witamina D3 w kapsułkach

bezglutenowe bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe wegetarianie ...
As low as 69,00 zł
SKU
BPB-CUVD
In stock
SKU
BPB-CUVD
As low as 69,00 zł
30% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu TIER1P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Unikalna kombinacja ekstraktu z kurkuminy i witaminy D3
Aktywny związek kurkumy
Przyczynia się do utrzymania zdrowia kości

Opis

KURKUMINA I WITAMINA D3 W KAPSUŁKACH

Kurkumina i witamina D3 w kapsułkach od BULK POWDERS® to połączenie ekstraktu z kurkuminy i witaminy D3 w wyjątkowej kapsułce. Każda kapsułka dostarcza 30 mg opatentowanego ekstraktu kurkuminy NovaSOL® i 5.4µg wysoce bidostępnej witaminy D3. Unikalna forma płynnego ekstraktu z kurkuminy również zapewnia zwiekszoną biodostępność i wchłanianie, ze względu na swoją strukturę micelarną – to czyni nasz produkt wyjątkowym wśród innych dostępnych na rynku.

Kurkumina to substancja czynna zawarta w roślinie kurkumy (z rodziny imbiru), zawarte w niej kurkuminoidy nadają jej charakterystyczny żółty kolor. Pomimo, że jest on wykorzystywany w medycynie ajurwedyjskiej od wielu stuleci, ekstrakt z kurkuminy zyskuje teraz jako suplement diety. Unikalna płynna postać ekstraktu z kurkuminy od BULK POWDERS® sprawia, że jest on jeszcze łatwiejszy w przyjmowaniu.

Znana ze swojej listy korzyści dla zdrowia, witamina D3 jest klasyfikowana jako rozpuszczalna w tłuszczach i może być uzyskiwana ze źródeł żywnościowych, jednak głównie syntetyzowana jest w skórze przez słońce. Podczas zimowych miesięcy wiele osób spotyka się z niedoborem witaminy D3, dlatego często zalecana jest jej suplementacja. Dodatek witaminy D3 w tej formule dostarcza wielu korzyści, które obejmują: utrzymanie zdrowego stanu kości, prawidłowy poziom wapnia w organizmie, prawidłowe funkcje mięśni oraz układu odpornościowego.

ZALETY KURKUMINY I WITAMIN D3 W KAPSUŁKACH

  • Unikalne, łatwe w przyjmowanu tabletki
  • Opatentowany ekstrakt z kurkuminy od NovaSOL®
  • Płynna forma ekstraktu z kurkuminy ze zwiększoną absorpcją
  • Ponad 100% EC RDA (dzienne spożycie zalecane przez dyrektywę UE) witaminy D3 w kapsułce
  • Idealne dla wegetarian oraz osób stosujących dietę bezglutenową
  • Witamina D3 wspiera system immunologiczny, funkcję mięśni oraz utrzymuje prawidłowy poziom wapnia
  • Przyczynia się do utrzymania zdrowia kości 

DLA KOGO ODPOWIEDNIA JEST KURKUMINA I WITAMINA D3 W KAPSUŁKACH?

Optymalne zdrowie kości jest niezwykle ważne dla tych, którzy systematycznie trenują – szczególnie dla weightlifterów i powerlifterów, ale także dla każdego kto trenuje lub uprawia inny sport regularnie, co również poddaje kości dużemu naciskowi. 

Kurkumina i witamina D3 w kapsułkach od BULK POWDERS® zapewnia unikalną formułę dla każdego kto chce zwiększyć dawkę witaminy D3, w celu wspierania zdrowia kości oraz utrzymywania prawidłowego poziomu wapnia w organizmie. Jak żadna inna forma kurkuminy na rynku, ekstrakt kurkuminy NovaSOL® zapewnia lepszą absorpcję i biodostępność, co zostało udowodnione w badaniach.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki Kurkuminy i Witamin D3 w kapsułkach

NA KAPSUŁKĘ: polisorbat (emulgator), hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) (kapsułka), NovaSOL® (ekstrakt Kurkuma Longa) 500 mg (30 mg kurkuminoidów), kwas askorbinowy 10 mg, witamina D3 (cholekalcyferol) 5,4mcg (*108% RI).

*RI - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal). 

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian, osób unikających pokarmów z soją. Produkt bezglutenowy, nie zawierający laktozy. 

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Spożywać 1 kapsułkę, 2-3 razy dziennie.

Produkty współdziałające

Kurkumina i witamina D3 w kapsułkach z innymi produktami wspomagającymi zdrowie stawów, takimi jak Kompletna Mieszanka Przywracająca Funkcjonowanie Stawów, Siarczan Glukozaminy, Ekstrawzmacniające Kwasy Omega-3 1000mg w Kapsułkach Miękkich

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.