Complete Nitric Oxide™

Kompletna mieszanka podnosząca wydzielanie tlenku azotu

Complete Nitric Oxide™

Kompletna mieszanka podnosząca wydzielanie tlenku azotu

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe weganie wegetarianie ...
As low as 95,00 zł Cena Regularna 119,00 zł
SKU
BBLE-CNOX
In stock
SKU
BBLE-CNOX
As low as 95,00 zł Cena Regularna 119,00 zł
DO 80% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
5 składników o dowiedzionym działaniu w silnej dawce
Zwiększa przepływ krwi i pompę
Poprawia siłę i wytrzymałość

Opis

Kompletna mieszanka podnosząca wydzielanie tlenku azotu to silnie działające połączenie 6 wysoce skutecznych składników, które razem przyczyniają się do zwiększenia dopływu krwi do pracujących mięśni — tworząc widoczną pompę, która sprawia, że czujesz się i wyglądasz dużo lepiej!

Podobnie jak wszystkie produkty BULK POWDERS™ kompletna mieszanka podnosząca wydzielanie tlenku azotu ma całkowicie transparentny skład. Składniki i ich dawki są jasno opisane, tak że dokładnie wiesz, co przyjmujesz. Mieszanka produkowana jest w kapsułkach HPMC, więc jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. 

Każda porcja kompletnej mieszanki zawiera α-ketoglutaran argininy (1,5 g), jabłczan diargininy (1,5 g), wyciąg z pestek winogron (200 mg), niacynę (25 mg) i witaminę B12 (100 µg). Żaden inny produkt, oprócz preparatu BULK POWDERS™ podnoszącego wydzielanie tlenku azotu, nie zawiera tak dużych dawek składników o dowiedzionym naukowo działaniu zwiększającym przepływ krwi i pompę.

Co ważne, mieszanka nie tylko sprawia, że wyglądasz dobrze, ale bogactwo zawartych w niej składników podnosi również twoją wydajność.

Kompletna mieszanka podnosząca wydzielanie tlenku azotu, dostępna w tak korzystnej cenie, to preparat niezbędny dla każdego, kto chce zwiększyć przepływ krwi i pompę. Dzięki swoim składnikom mieszanka podnosi również wydajność w ćwiczeniach!

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki Kompletnej Mieszanki Podnoszącej Wydzielanie Tlenku Azotu

  Na 6 kapsułek
α-ketoglutaran argininy 1.5g
jabłczan diargininy 1.5g
wyciąg z pestek winogron 200mg
niacyna 25mg
witamina B12 100mcg

Inne składniki: HPMC (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu. 

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian, osób nie tolerujących pokarmów z soją, glutenem, nabiałem, czy laktozą. Produkt niemodyfikowany genetycznie. 

Alergeny

Winogrona.

Wskazania

Stosowanie

Przyjmować 6 kapsułek na około 30 minut przed ćwiczeniami, najlepiej na czczo.

Produkty współdziałające

Aby stworzyć prawdziwie kompletne połączenie przed treningiem, mieszankę należy przyjmować razem z kompletną mieszanką stymulującą. Podczas treningu można też stosować kompletną mieszankę w trakcie treningu, a po zakończeniu ćwiczeń kompletną mieszankę „wszystko w jednym”, która poprawia wzrost mięśni i odzyskiwanie sprawności.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.