Complete Recovery™

Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności

Complete Recovery™

Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie wegetarianie ...
As low as 75,00 zł
SKU
BBLE-CREC
In stock
SKU
BBLE-CREC
As low as 75,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu BAGITP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Szybko wchłaniające się skrobia kukurydziana woskowa i koncentrat białek serwatki
3 g leucyny i 3 g glutaminy zapewniają szybkie odzyskanie sprawności
Zawiera HMB, elektrolity i wyciąg z wiśni

Opis

Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności, wyłączny produkt BULK POWDERS™, to wiodący na rynku preparat o opracowanym naukowo składzie, który pomoże ci odzyskać formę po ćwiczeniach. Regeneracja po ćwiczeniach jest bardzo istotna dla osób ciężko trenujących, pozwala to ćwiczyć częściej i szybciej osiągać stawiane sobie cele.

Podobnie jak wszystkie produkty BULK POWDERS™ kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności zawiera tylko najskuteczniejsze składniki w optymalnych i całkowicie transparentnych dawkach. Nie stosujemy tanich wypełniaczy, każdy dodawany składnik ma udowodnione działanie wspomagające odzyskiwanie formy oraz wzrost i naprawę mięśni.

Dla odzyskiwania sprawności istotne są białko i węglowodany. Dlatego kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności zawiera najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego i skrobię kukurydzianą woskową, substancje wchłaniające się bardzo szybko i zapewniające dostarczenie mięśniom niezbędnych aminokwasów i składników pokarmowych zaraz po spożyciu preparatu.

Produkt zawiera też 3 g L-leucyny, 3 g L-glutaminy, 2 g wyciągu z wiśni odmiany 'Montmorency', 1,5 g MHB, 1 g elektrolitów w proszku, 500 mg witaminy C oraz 25 mg witaminy B6. Taki zestaw składników zawartych w silnie działających dawkach nie występuje w żadnym innym dostępnym suplemencie.

Leucyna, glutamina i hydroksymetylomaślan zapobiegają rozpadowi mięśni i zmniejszają ich bolesność. Wyciąg z wiśni i witamina C to silne przeciwutleniacze, które chronią komórki przed uszkodzeniem i zmniejszają stany zapalne. Elektrolity w proszku zapewniają optymalne nawodnienie i zwiększają wydajność ćwiczeń, a witamina B6 wpływa na zdrowy metabolizm i powstawanie hemoglobiny, substancji odgrywającej kluczową rolę w transporcie tlenu.

Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności może stać się najistotniejszym dodatkiem do zestawu przyjmowanych suplementów. Pomaga ona nie tylko odzyskać formę po ćwiczeniach, ale też przygotować się do następnego treningu. Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności, przyjmowana bezpośrednio po treningu, natychmiast dostarcza mięśniom istotnych składników pokarmowych, nie tylko poprawiając odzyskiwanie sprawności, ale też stymulując ich wzrost.

Kompletna mieszanka na odzyskanie sprawności to produkt, który musisz mieć — zwłaszcza że jego cena jest tak zachęcająca!

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki kompletnej mieszanki na odzyskanie sprawności

Maltodekstryna, koncentrat białek serwatkowych (mleko soja), skrobia kukurydziana woskowa, L-leucyna, L-glutamina, wyciąg z wiśni, β-hydroksy-β-metylomaślan (HMB), mieszanka elektrolitów (chlorek sodu, siarczan potasu, fosforan wapnia, tlenek magnezu), środek aromatyzujący, barwnik naturalny (czerwień buraczana — preparat o smaku mieszanki jagód, β-karoten — preparat o smaku pomarańczy), kwas cytrynowy, lecytyna sojowa, sukraloza, kwas askorbinowy (witamina C), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Informacje o wartościach odżywczych kompletnej mieszanki na odzyskanie sprawności

Mieszane Jagody

  Na porcję100g Na 100g
Energia kJ/Kcal 1575/371 1575/371
Tłuszcze
w tym tłuszcze nasycone
1.3 g
0.36 g
1.3 g
0.36 g
Węglowodany
w tym cukry
58.6 g
13.4 g
58.6 g
13.4 g
Błonnik 0.7 g 0.7 g
Białko 30.9 g 30.9 g
Sól 0.98 g 0.98 g

Pomarańcza

  Na porcję 100g Na 100g
Energia kJ/Kcal 1588/374 1588/374
Tłuszcze
w tym tłuszcze nasycone
1.4 g
0.35 g
1.4 g
0.35 g
Węglowodany
w tym cukry
59.6 g
15.6 g
59.6 g
15.6 g
Błonnik 1.6 g 1.6 g
Białko 30 g 30 g
Sól 0.89 g 0.89 g

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian, dla osób na diecie nie tolerującej glutenu, nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Alergeny

Mleko, soja (z lecytyny sojowej).


Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 3 miarki (100 g) z 500 ml wody i spożywać od razu po treningu. 

Produkty współdziałające

Przyjmowanie podczas ćwiczeń kompletnej mieszanki w trakcie treninguBCAA instant lub kompletnego napoju nawadniającego i kompletnej mieszanki na odzyskanie sprawności po ich zakończeniu to perfekcyjne połączenie suplementów.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.