Complete Protein Blend™

Kompletna mieszanka białkowa

Kompletna mieszanka białkowa
Complete Protein Blend™

Kompletna mieszanka białkowa

niemodyfikowane genetycznie wegetarianie ...
As low as 75,00 zł
SKU
BBLE-CPBL
In stock
SKU
BBLE-CPBL
As low as 75,00 zł
45% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu STOCKUPP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Mieszanka białkowa o przedłużonym uwalnianiu
Zawiera białka serwatki, mleka, jaj oraz glutaminę
Ma doskonały smak

Opis

Kompletna mieszanka białkowa to wyłączny produkt BULK POWDERS™. Jest to po prostu wyśmienite połączenie wysokiej jakości źródeł białka, które tworzą mieszankę uwalniającą się zarówno powoli, jak i błyskawicznie — natychmiast dostarczając niezbędnych aminokwasów do mięśni właśnie wtedy, gdy są zużywane oraz po wzroście zapotrzebowania, w przedłużonym okresie.

Białka w kompletnej mieszance białkowej uzyskano z koncentratu białka serwatki, białka mleka i sproszkowanego białka jaja, pochodzących z najlepszych źródeł. Połączono je w stosunku 50:35:15, co zapewnia kompletny profil aminokwasowy i pozwala osiągnąć optymalne wyniki.

Wszystkie źródła białek w kompletnej mieszance białkowej pochodzą od wiodących europejskich dostawców — jest to gwarancją jakości i zapewnieniem, że z każdą 30-gramową porcją przyjmuje się ponad 23 g białka (78%). Niektóre mieszanki białkowe zawierają białka pochodzące z gorszych źródeł, ukryte w „matrycy” produktu. W przypadku takich produktów nigdy nie ma się pewności, jakie białka zawierają i jakie jest ich źródło pochodzenia. Zwykle produkty te wykorzystują tanie rodzaje białek, jak te pochodzące z soi czy z grochu. Podobnie jak wszystkie produkty BULK POWDERS™, kompletna mieszanka białkowa jest całkowicie przejrzysta — doskonale więc wiesz, co przyjmujesz.

Oprócz wolno i szybko uwalniającej się kompozycji białek kompletna mieszanka białkowa zawiera także peptydy glutaminowe. Glutamina wspomaga odzyskiwanie sprawności po ćwiczeniach, zapobiega utracie mięśni i stymuluje ich wzrost.

Kompletna mieszanka białkowa jest niedościgniona pod względem nie tylko jakości i składu, lecz także wyśmienitego smaku. Każdego dnia otrzymujemy od klientów stosujących nasz produkt opinie, że jest to najlepiej smakujący preparat białkowy — i nie możemy się z tym nie zgodzić!

Wreszcie kolejną zaletą kompletnej mieszanki białkowej jest jej cena. Każda porcja to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny — pozostałe marki mogą tylko pomarzyć o takich rezultatach. W kategoriach jakości, przezroczystości, smaku oraz ceny kompletna mieszanka białkowa nie ma sobie równych!

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki kompletnej mieszanki białkowej

Wolno i szybko uwalniana mieszanka białkowa (koncentrat białka serwatki, koncentrat białka mleka, sproszkowane białko jaja), peptydy glutaminowe, proszek kakaowy (smaki: czekolada i ciasteczka czekoladowe), aromat (smaki: banan, truskawka, czekolada i ciasteczka czekoladowe), barwnik naturalny (beta-karoten dla smaku banana, czerwień buraczana dla smaku truskawki), środek przeciwpienny, stabilizator (guma ksantanowa), słodzik (sukraloza), środek instantyzujący (lecytyna sojowa).

Informacje o wartościach odżywczych kompletnej mieszanki białkowej

Na porcję 30 g:

Energia kJ/kcal 455/109, białka 23,3 g, węglowodany 0,9 g (w tym cukry) 0,8 g, tłuszcze 1,3 g (w tym tłuszcze nasycone) 0,6 g.

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 1515/362, białka 77,6 g, węglowodany 3,0 g (w tym cukry) 2,8 g, tłuszcze 4,4 g (w tym tłuszcze nasycone) 2,1 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Mleko, laktoza, jaja, gluten i soja (z lecytyny sojowej).

Uwaga: Kompletna mieszanka białkowa o smaku czekolady z orzechami ziemnymi nie zawiera orzechów.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 30 g kompletnej mieszanki białkowej (1 lekko czubata łyżka) z 200 ml wody Spożywać 1–3 porcje dziennie lub zgodnie z osobistym zapotrzebowaniem na białko.

Produkty współdziałające

W celu budowania masy mięśniowej należy stosować kompletną mieszankę białkową w połączeniu z kompletną mieszanką „wszystko w jednym”. Kompletna mieszanka przed treningiem może być używana przed sesją treningową, a kompletna mieszanka w trakcie treningu — podczas jej trwania.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.