NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Dried Coconut

Kokos suszony

Dried Coconut

Kokos suszony

wegetarianie weganie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPF-CNUT-CHIP
In stock
SKU
BPF-CNUT-CHIP
As low as 29,00 zł
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Smaczne i wygodne źródło energii
Zawiera zdrowe tłuszcze
Doskonałe źródło witamin i składników mineralnych

Opis

Suszony kokos BULK POWDERS™ to kawałki lub plasterki niepoddanego obróbce termicznej miąższu orzecha kokosowego. Do produktu nie są dodawane żadne składniki, ani też żadne składniki nie są z niego usuwane. W procesie produkcji nie są stosowane substancje chemiczne. Produkt dostarczany jest w chroniącej świeżość torebce foliowej do wielokrotnego zamykania, co zapewnia, że otrzymasz suszony kokos o najwyższej świeżości.

Suszony kokos to doskonała przekąska. Nie tylko ma pyszny smak — jest też zdrowy. Kokos obfituje w trójglicerydy o średnich łańcuchach, które — w odróżnieniu od innych tłuszczów — nie są odkładane, ale zużywane jako źródło energii. Dlatego suszony kokos jest doskonałym źródłem naturalnej energii i nie zawiera dużo węglowodanów.

Jest to też świetne źródło witamin, składników mineralnych i elektrolitów.

Rodzina produktów BULK POWDERS™ Active Foods™ została zaprojektowana specjalnie dla aktywnych osób. Kokos suszony to przykład idealnego pożywienia dla każdego, kto uprawia sport lub poszukuje niedrogiej przekąski bogatej w składniki odżywcze.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki kokosa suszonego

100% suszony kokos.

Informacja o wartościach odżywczych kokosa suszonego

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 2704/655, białka 7,5 g, węglowodany 9,2 g (w tym cukry) 5,3 g, tłuszcze 65,4 g (w tym tłuszcze nasycone) 58,4 g, (w tym tłuszcze wielonienasycone) 0,7 g, (w tym tłuszcze jednonienasycone) 0,5 g, błonnik 12,9 g, sód 0,075 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Produkt może zawierać ślady orzechów ziemnych i innych orzechów.

Ponieważ orzech kokosowy jest daleko spokrewniony ze zwykłymi orzechami, istnieje tylko nieznaczne ryzyko alergii, ale przed jego spożyciem należy to sprawdzić u alergologa lub lekarza prowadzącego.

Wskazania

Stosowanie

Stosować zgodnie z wymaganiami diety.

Produkty współdziałające

Nie ma produktów bezpośrednio współdziałających z kokosem suszonym, ale często spożywany jest on razem z innymi produktami z oferty BULK POWDERS™, takimi jak np. morela suszona w całości, suszona jagoda goji czy organiczny nierafinowany olej kokosowy.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie