NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Caffeine Tablets 200mg

Kofeina 200 mg w tabletkach

Caffeine Tablets 200mg

Kofeina 200 mg w tabletkach

wegetarianie weganie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPB-CAFF-T000
In stock
SKU
BPB-CAFF-T000
As low as 29,00 zł
35% zniżki na produkt - wydaj 125zł+ Użyj kodu 35NOWP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Kofeina o czystości farmaceutycznej
Zmniejsza zmęczenie
Dopalacz energii w korzystnej cenie

Opis

Kofeina w tabletkach BULK POWDERS™ zawiera potężną dawkę 200 mg kofeiny o czystości farmaceutycznej. Kofeina w tabletkach to jeden z najlepiej sprzedających się produktów BULK POWDERS™ — nie bez przyczyny. W porównaniu z innymi markami nasz produkt jest ofertą najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie.

Kofeina to silny stymulant, który stanowi doskonałe antidotum na zmęczenie. Prawie natychmiast dostarcza energii i zwiększa czujność. Ponadto udowodniono, że kofeina zmniejsza odczuwaną intensywność wysiłku. Oznacza to, że stosując suplementację kofeiną możesz ćwiczyć więcej i przez dłuższy czas. Daje to oczywiste korzyści w odniesieniu do budowy masy mięśniowej i zmniejszania tkanki tłuszczowej.

Kofeina jest też często dodawana do preparatów spalających tkankę tłuszczową. Potwierdza to, że kofeina po prostu działa. Można ją również z powodzeniem łączyć z innymi odżywkami spalającymi tłuszcz, dzięki czemu proces ten stanie się bardziej skuteczny na różnych poziomach.

Jeśli więc potrzebujesz podnieść poziom energii za pomocą preparatu w korzystnej cenie — możesz wybrać tylko zawierające wysoką dawkę kofeiny tabletki od BULK POWDERS™.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki kofeiny 200 mg w tabletkach

Na tabletkę:

Kofeina 200 mg.

Pozostałe składniki:

Węglan wapniowy, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek tytanu, gliceryna roślinna.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Przyjmować 1 tabletkę przed treningiem lub kiedy potrzebny jest „zastrzyk” energii. 

Ostrzeżenie: Preparat przeznaczony tylko dla osób dorosłych, powyżej 18. roku życia. Nie przekraczać zalecanej dawki.

Produkty współdziałające

Kofeinę w tabletkach można z powodzeniem łączyć z innymi produktami podnoszącymi energię i pomagającymi spalać tłuszcz, takimi jak np. ekstra mocny wyciąg z zielonej herbaty w kapsułkach czy L-winian L-karnityny w kapsułkach.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie