NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Vegetarian Capsules

Kapsułki dla wegetarian

Vegetarian Capsules

Kapsułki dla wegetarian

Stosowność
V wegetarianie
VG weganie
GM niemodyfikowane genetycznie
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
V VG GM G D L S
32,00 zł
SKU
BPB-VCAP-0000
In stock
SKU
BPB-VCAP-0000
32,00 zł
25% zniżki na ten produkt, jeśli wydasz 100ZŁ – Użyj kodu BONUS25P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Stwórz swoje własne suplementy
Niedrogie i łatwe do użycia
Odpowiednie dla wegetarian i wegan

Opis

Puste kapsułki dla wegetarian, zaprojektowane do użycia z zestawem do kapsułkowania, to najlepszy sposób na wyprodukowanie swoich własnych suplementów.

Kapsułki wytworzone z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC) są odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i wegan. Dzięki niskiej zawartości wilgoci nie ulegają zepsuciu.

Zastosowanie pustych kapsułek i zestawu do kapsułkowania pozwala wydajnie wytwarzać własne suplementy. Możesz w nich zamknąć pojedynczy składnik, którego smak ci nie odpowiada, albo zestaw składników tworzących twój własny preparat. Daje ci to nie tylko swobodę wyboru, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze, które trzeba by było wydać na gotowe preparaty w kapsułkach.

Kapsułki dostępne są w 2 rozmiarach, w zależności od tego, ile proszku trzeba w nich umieścić.

  • Kapsułki dla wegetarian w rozmiarze 0 nadają się do zamknięcia 400–800 mg proszku.
  • Kapsułki dla wegetarian w rozmiarze 00 nadają się do zamknięcia 550–1100 mg proszku.

Jeśli planujesz stosowanie suplementu, którego zalecana dawka jest niewielka, najlepszym wyborem będą kapsułki w rozmiarze 0. Jeśli zalecana dawka jest wyjątkowo mała (poniżej 400 mg), możesz potrzebować wymieszać taki składnik z wypełniaczem (zalecamy w tym celu maltodekstrynę, ponieważ jest wyjątkowo sypka), by upewnić się, że w każdej kapsułce znajduje się odpowiednia dawka.

Jeżeli chcesz połączyć kilka składników, najlepsze będą największe dostępne kapsułki w rozmiarze 00. Dodatkowo zalecamy zastosowanie tych kapsułek do produktów o niskiej gęstości lub produktów, które wymagają podawania w większych dawkach.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Opinie