NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Super Pea Protein Isolate

Izolat białek grochu

Super Pea Protein Isolate

Izolat białek grochu

(3 opiniach)
Stosowność
V wegetarianie
VG weganie
GM niemodyfikowane genetycznie
H halal
K koszerne
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
V VG GM H K G D L S
39,00 zł
SKU
BPB-SPPI-0000
In stock
SKU
BPB-SPPI-0000
39,00 zł
35% zniżki na produkt - wydaj 100zł+ Użyj kodu SCORE35P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Aż 80% białek roślinnych
Produkt pochodzący z Europy, wolny od GMO
Zawiera dużo aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach

Opis

Izolat białek grochu BULK POWDERS™ to produkt pochodzący z Europy. Gwarantujemy, że nie zawiera GMO, dostarcza za to aż 80% białka. W porównaniu z innymi suplementami z białkami z grochu nasz preparat ma lepszą rozpuszczalność, co ułatwia mieszanie i powoduje, że nie tworzą się grudki.

Białka z grochu nie smakują najlepiej, ale w porównaniu z produktami od innych wytwórców izolat białek z grochu BULK POWDERS™ odznacza się najbardziej neutralnym smakiem.

Białko z grochu to idealne źródło białek dla wegetarian i wegan, którzy często nie mają szerokiego wyboru w zakresie preparatów białkowych. Izolat białek grochu BULK POWDERS™ ma doskonały profil aminokwasowy, zwłaszcza że zawiera dużo kluczowych aminokwasów: BCAA (ponad 18 g/100 g, w tym aż 8,3 g leucyny), glutaminy (ponad 17 g/100 g) i argininy (prawie 9 g/100 g). Nie zawiera glutenu, cholesterolu ani laktozy, a stopień jego strawności wynosi 97%, podobnie jak białka o pochodzeniu odzwierzęcym.

Izolat białek grochu BULK POWDERS™ zawierający w każdej 30-gramowej porcji mniej niż 1 g węglowodanów i 2 g tłuszczu to doskonały wybór dla każdego, kto szuka prawie całkowicie czystego koktajlu białkowego. Wreszcie — cena naszego preparatu jest nie do pobicia. Jest to najlepszy preparat białek z grochu w Europie — bez żadnych wątpliwości!

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki izolatu białek grochu

100% izolat białek grochu.

Informacje o wartościach odżywczych izolatu białek grochu

Na porcję 30 g:

Energia kJ/kcal 496/119, białko 24 g, węglowodany 0,9 g (w tym cukry) 0,03 g, tłuszcze 1,8 g (w tym tłuszcze nasycone) 0,3 g, błonnik 0,33 g, sól 0.57 g.

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 1653/395, białko 80 g, węglowodany 3 g (w tym cukry) 0,1 g, tłuszcze 6 g (w tym tłuszcze nasycone) 1 g, błonnik 1 g, sól 1.9 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Groch.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 łyżkę (około 30 g) z 300 ml wody. Spożywać w momencie zapotrzebowania na dodatkową porcję białka.

Produkty współdziałające

Po ćwiczeniach korzystne jest łączenie izolatu białek grochu i szybko działających węglowodanów, takich jak np. skrobia kukurydziana woskowa, dekstroza czy maltodekstryna. Pomoże to szybciej dostarczyć białka do komórek mięśniowych, co przyspieszy ich wzrost i powrót do prawidłowego stanu.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

(3 opiniach)
Napisz swoją własną opinię

* Disclaimer: The reviews below are those of validated customers and are based on their personal opinions. Implied results may vary.

Tylko zarejestrowani klienci mogą zostawić opinię. Prosimy o Zalogowanie się lub utworzenie konta