Inositol

Inozytol

Inositol

Inozytol

wegetarianie weganie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPB-INOS-0000
In stock
SKU
BPB-INOS-0000
As low as 29,00 zł
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Poprawia nastrój i skupienie
Pomaga w redystrybucji tkanki tłuszczowej
100% czysty inozytol w proszku

Opis

Inozytol BULK POWDERS™, znany też jako witamina B8, to skuteczna odżywka dająca szereg korzyści. Udowodniono, że poprawia on nastrój i skupienie, jednocześnie wspomagając redystrybucję tkanki tłuszczowej. Inozytol ma też korzystny wpływ na pracę wątroby oraz na poprawę stanu skóry i włosów.

Najczęstszym powodem przyjmowania inozytolu BULK POWDERS™ jest jego zdolność do poprawy nastroju i samopoczucia. Neuroprzekaźniki obecne w mózgu wymagają inozytolu do skutecznego funkcjonowania, więc jego niedobór może negatywnie wpływać na nastrój. Z tego powodu inozytol jest czasami przepisywany przez lekarzy na leczenie depresji i lęku.

Inozytol powoduje też redystrybucję tłuszczu z wątroby i pozwala organizmowi zużyć go jako źródło energii.

Inozytol BULK POWDERS™ jest 100% czysty i nie zawiera dodatków i wypełniaczy. Jeśli szukałeś najlepszej jakości inozytolu w proszku — właśnie go znalazłeś!

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki inozytolu

100% inozytol.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 łyżkę (około 500 mg) z 50 ml wody, najlepiej spożywać z posiłkiem. Przyjmować 1–3 porcje dziennie w równych odstępach czasu.

Uwaga: Wykazano, że kofeina może w pewnym stopniu znosić działanie inozytolu. Jeśli twoja dieta jest bogata w kofeinę, zalecamy zmniejszenie przyjmowanych jej ilości, by ten produkt działał skuteczniej.

Produkty współdziałające

Inozytol, jako jedna z witamin B, dobrze współdziała z innymi witaminami z tej grupy, np. z diwinianem choliny. Dodawany jest też do wysokiej jakości suplementów multiwitaminowych. Znajduje się on przykładowo w kompletnym kompleksie multiwitaminowym, który również można przyjmować, by zwiększyć ilość spożywanego inozytolu.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.