INFORMED CASEIN

INFORMED CASEIN

INFORMED CASEIN

INFORMED CASEIN

wegetarianie ...
As low as 239,00 zł Cena Regularna 299,00 zł
SKU
BPPS-ICAS
In stock
SKU
BPPS-ICAS
As low as 239,00 zł Cena Regularna 299,00 zł
WYPRZEDAŻBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Połączenie Micelle XL™, kazeiny micelarnej oraz koncentratu białek mleka
Zawiera leucynę, glutaminę i teaninę
Produkt badany pod kątem substancji zakazanych w ramach programu Informed Sport

Opis

DigeZyme
LactoSpore
 
LactoSpore
DigeZyme
 

INFORMED CASEIN™ | NAJLEPSZE BIAŁKO NA CZAS PRZED SNEM W EUROPIE

Wyzwanie: “Zignorować koszty i stworzyć najlepsze z dostępnych białko kazeinowe.”

Rezultat: INFORMED CASEIN™

INFORMED CASEIN™ | SHAKE Z BIAŁKA SERWATKOWEGO PREMIUM

INFORMED CASEIN™ jest prawdopodobnie najlepszym białkiem kazeinowym w Europie. Produkt łączy w sobie najlepsze białka mleka z kluczowymi aminokwasami, co zapewnia doskonałego shake białkowego idealnego do stosowania przed snem. Wszystko to wraz z wyjątkowym smakiem oraz rygorystycznymi, niezależnymi testami na obecność substancji zakazanych, sprawia, że jest to najlepsza formuła białka przed snem na rynku.

Formuła INFORMED CASEIN™ całkowicie transparentna – deklaruje dokładną ilość każdego składnika zawartego w produkcie, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku produktów, gdzie wszyskie składniki ukryte są za własnymi mieszankami i nie da się ich dokładnie określić. W końcu zasługujesz na to, aby dokładnie wiedzieć, co spożywasz.

Zdajemy sobię sprawę, iż deklaracja, że INFORMED CASEIN™ jest prawdopodobnie najlepszym białkiem kazeinowym w Europie jest mocnym stwierdzeniem. Dlatego jeśli spróbujesz produktu i nie będziesz całkowicie zadowolny – zwrócimy Ci za niego pieniądze!*

INFORMED CASEIN™ | BIAŁKO KAZEINY PREMIUM

INFORMED CASEIN™ dostarcza ponad 26g białka na porcję poprzez mTOR – kompleksu o przedłużonym uwalnianiu, przyczyniając się do wzrostu masy mięśniowej. mTOR Sustained Release Complex™ (kompleks o przedłużonym uwalnianiu) zawiera połączenie kazeiny micelarnej, białka mleka, koncentratu białka mleka i  Micelle XL™ - renomowane źródło izolatu białka serwatki. Każda porcja zawiera również 6 g glutaminy, 3 g leucyny i 500 mg teaniny.

DigeZyme®, unikalny kompleks enzymów, i LactoSpore® i premium probiotyk – został dodany, aby zapewnić, że INFORMED CASEIN™ spełnia swoją obietnice i że jest najlepszym białkiem kazeinowym.

INFORMED CASEIN™ | REWELACYJNY SMAK

INFORMED CASEIN™ jest dostępny w wyśmienitych smakach: podwójna czekolada oraz truskawki ze śmietaną. Miesiące ciężkiej pracy, ślepych degustacji i ciągłychy zmian doprowadziły do tego, że nasz wewnętrzny zespół technologów smaku uzyskał to, co uważamy za najlepsze na rynku. To nie lada wyczyn biorąc pod uwagę szereg wysokiej jakości składników zawartych w formule.

INFORMED CASEIN™ | AKREDYTACJA INFORMED SPORT

Każda pojedyncza partia INFORMED CASEIN™ jest testowana pod kątem substancji zakazanych w akredytowanym laboratorium ISO 17025 w ramach renomowanego programu Inofrmed Sport. Dzięki temu każdy kto stosuje INFORMED CASEIN™, od elitarnych sportowców do bywalców siłowni, może być absolutnie pewny, że produkt jest wolny od substancji zakazanych.

INFORMED CASEIN™ | GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Oprócz testowania na obecność substancji zakazanych, każda partia INFORMED CASEIN™ jest wysyłąna do niezależnego laboratorium w celu sprawdzenia wartości odżywczych – ze szczególnym uwzględnieniem poziomu białka. Jeśli z jakiegoś powodu dana partia nie spełnia naszych wysokich standardów, jest ona odzrzucana. Gwaratuje to, że każda partia INFORMED CASEIN™ spełnia gwarantowane na etykiecie wymagania.

Z naszego doświadczenia wynika, że jesteśmy jedyną firmą, która rutynowo testuje każdą partię substacji zakazanych i walidacji żywieniowej.

* INFORMED CASEIN™ | GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z INFORMED CASEIN™ i nie wykorzystałeś zbyt dużej ilości, możesz po prostu odesłać go na nasz adres zwrotny w ciągu 28 dni od daty zakupu. Uzupełnimy Twoje konto klienta za pomoca PUNKTÓW BULK™ w ilości odpowiadającej wartości zwracanego produktu.

INFORMED CASEIN™ | SKŁADNIKI

mTOR Sustained Release Complex™: zawiera kazeinę micelarną, Micelle XL™ i koncentrat białka mleka. mTOR Sustained Release Complex™ zawiera również 3 g leucyny na porcję.  

L-glutamina: glutamine jest najczęściej występującym w mięśniach aminokwasem i często jej zapasy są wyczerpywane poprzez ciężkie treningi. INFORMED CASEIN™ zawiera 6 g glutaminy na porcję w celu uzupełnienia jej poziomu.

L-teanina: teanina jest naturalnym składnikiem odżywczym, który również można znaleźć w zielonej herbacie. Jest to endogenny aminokwas i jest wytwarzany przez organizm z kombinacją niezbędnych aminokwasów. INFORMED CASEIN™ zawiera 500 mg teaniny w najczystszej postaci.

DigeZyme®: mieszanka amalazy, proteazy, celulazy, laktazy i lipazy. Te 5 enzymów trawiennych występuje naturalnie w organizmie i służy do rozkładu białka, węglowodanów, tłuszczu i laktozy.

LactoSpore®: wysokiej jakości, doskonałe źródło Bacillus Coagulans.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

INFORMED CASEIN™ SKŁADNIKI

Truskawki ze śmietaną

mTOR Sustained Release Complex™ (kazeina micelarna (mleko), Micelle XL™ (izolat białka mleka), koncentrat białek mleka, leucyna instant), L-glutamina, aromat, L-teanina, naturalny barwnik (czerwień buraczana), środek instantyzujacy (lecytyna sojowa), środek zagęszczający (guma ksantanowa), kwas (kwas cytrynowy), DigeZyme® kompleks enzymów (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza), słodzik (sukuraloza), LactoSpore® probiotyki (Bacillus Coagulans).

Podwójna czekolada

mTOR Sustained Release Complex™ (kazeina micelarna (mleko), Micelle XL™ (izolat białek mleka), koncentrat białek mleka, leucyna instant), L-glutamina, kakao w proszku o zminiejszonej zawartości tłuszczu, aromat, L-teanina, środek instantyzujący (lecytyna sojowa), środek zagęszczający (guma ksantanowa), DigeZyme® kompleks enzymów (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza), słodzik (sukraloza), LactoSpore® probiotyki (Bacillus Coagulans).

INFORMACJE O WARTOŚCIACH ODŻYWCZYCH INFORMED CASEIN™

  NA 35g (porcja) NA 100g
Energia kcal/kJ 122/517 349/1477
Tłuszcz
w tym tłuszcze nasycone
0.5g
0.1g
1.3g
0.4g
Węglowodany
w tym cukry
1.9g
1g
5.5g
2.9g
Błonnik 2.2 6.3
Białko 26.5g 75.6g
Sól 0.05g 0.14g
Leucyna 3g 10g
Glutamina 6g 17.1g
Teanina 500mg 1.4g
DigeZyme® 40mg 115mg
LactoSpore® 60,000,000 zarodników 170,000,000 zarodników

ALERGENY

Alergeny wymieniono w składzie wytłuszczonym drukiem. 

PRODUKT ODPOWIEDNI DLA

Wegetarian.

Wskazania

STOSOWANIE

Wymieszać 1 pełną miarkę (35 g) z 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka w shakerze. Spożywać 2-3 porcje na dzień pomiędzy posiłkami lub przed snem.

PRODUKTY WSPÓŁDZIAŁAJĄCE

INFORMED CASEIN™ może być stosowane wraz z szeroką gamą innych produktów, takich jak SPORTS MULTI AM:PM™, AFTERMATH™ i ELEVATE ZERO™

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.

WATCH VIDEO