INFORMED BCAA™

INFORMED BCAA™

INFORMED BCAA™

INFORMED BCAA™

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału wegetarianie ...
As low as 104,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
SKU
BPPS-IBCA
In stock
SKU
BPPS-IBCA
As low as 104,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
WYPRZEDAŻBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*

Premium BCAA Supplement

Każda porcja to aż 18 g aminokwasów, w tym 10 g BCAA w stosunku 8:1:1
Zawiera glutaminę, AAKG, alaninę i glicynę
Testowane pod kątem substancji zakazanych w ramach programu Informed Sport

Opis

K-Pure

Wyzwanie: “Zignorować koszty i stworzyć najlepszy z dostępnych suplement BCAA.”

Rezultat: INFORMED BCAA™

INFORMED BCAA™ to po prostu najlepszy w Europie suplement BCAA, z ogromną ilością 18 g aminokwasów na porcję! Zawiera aż 10 g BCAA w stosunku 8:1:1 wraz z 2 g glutaminy, 2 g alfa ketoglutaranu argininy i 2 g glicyny. Taka ilość, postać i połączenie aminokwasów jest całkowicie bezkonkurencyjne na całym rynku odżywek sportowych.

Powszechnie wiadomo, że BCAA lub aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są niezbędnymi aminokwasami, które stanowią około 1/3 elementów budujących białko mięśni. BCAA muszą być uzyskane z diety, ponieważ nasz organizm nie jest w stanie ich syntetyzować. Przyczyniają się one również do wzrostu masy mięśniowej, ze względu na ich wysoką zawartość białka.

Mamy świadomość, że możesz zastanawiać się, co zmieniliśmy w naszej oryginalnej formule Informed BCAA. Na początek, produkt smakuje teraz niesamowicie. Zmieniliśmy i ulepszyliśmy nasz oryginalny smak pomarańczy i mango oraz dodaliśmy dwie orzeźwiające opcje smakowe: letnie jagody oraz jabłko i czarna porzeczka. Ponadto możesz również zauważyć, że INFORMED BCAA™ jest teraz odpowiednie dla wegan i nie zawiera soi. Zmieniliśmy także źródło naszej leucyny, aby zapewnić, że produkt będzie odpowiedni absolutnie dla wszystkich.

Możesz również zastanawiać się dlaczego azotany i estry etylowe zostały usunięte z formuły. Były to dobre punkty naszej poprzedniej formuły, jednak nadawały produktowi bardzo charakterystyczny smak. Otrzymaliśmy również kilka skarg dotyczących dolegliwości żołądkowo-jelitowych, którymi na pewno nie chciałbyś się rozpraszać podczas treningów bliskich maksymalnej wydajności. Dzięki nowej formule na światowym poziomie, jesteśmy w stanie zaoferować suplement z najlepszymi na rynku dawkami. INFORMED BCAA™ jest teraz również wyjątkowym doznaniem smaku.

INFORMED BCAA™ dostarcza BCAA w stosunku 8:1:1 na porcję z azotanów BCAA. Dodatkowo dodaliśmy do produktu 2 g alfa ketoglutaranu argininy (AAKG), 2 g glutaminy (najbardziej obficie występującego w tkance mięśniowej aminokwasu), 2 g alaniny (która została uwzględniona w tej formule, ponieważ jest to drugi z aminokwasów, pod względem ilości, występujacy w tkance mięśniowej) i 2 g glicyny.

Ta wyjątkowa, wiodąca na świecie formuła w połączeniu z doskonałym smakiem i rygorystycznymi, niezależnymi testami na obecność substancji zabronionych, naprawdę pozwala stworzyć najlepszy suplement BCAA!

Co więcej, formuła INFORMED BCAA™ jest całkowicie przejrzysta – podana jest dokładna forma i ilość każdego ze składników, w przeciwieństwie do składników z gorszych źródeł, które ukrywane są za pojęciem zastrzeżonych mieszanek, w których ilość składników jest niemożliwa do określenia. Zasługujesz na to, aby dokładnie wiedzieć, co spożywasz.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że przedstawianie INFORMED BCAA™, jako najlepszego suplementu BCAA w Europie jest odważnym oświadczeniem. Dlatego, jeśli wypróbujesz produkt i nie będziesz z niego do końca zadowolony oddamy Ci pieniądze!*

INFORMED BCAA™ | PREMIUM BCAA SUPLEMENT

INFORMED BCAA™ dostarcza BCAA w stosunku 8:1:1 na porcję i jest odpowiednie dla wegan. Dodatkowo zawiera 2 g AAKG i 2 g glutaminy, najobficiej występującego w tkance mięśniowej aminokwasu. Co więcej, włączyliśmy do tej niezwykłej formuły również 2 g alaniny, ponieważ jest to drugi najczęściej występujący aminokwas w tkance mięśniowej. Ponadto dodano również 2 g glicyny.

Byłoby nam łatwo przyjąć podejście innych marek i napakować mnóstwo aminokwasów do naszej formuły w małych, nieskutecznych dawkach. Zamiast tego zdecydowaliśmy się zastosować właściwe dawki siedmiu aminokwasów i zaoferować wam produkt w trzech pysznych i oryginalnych smakach.

INFORMED BCAA™ zawiera mniej niż 1 g węglowodanów na porcję i może być stosowany podczas treningu, a nawet jako napój do picia w ciągu dnia, aby upewnić się, że mięśnie są uzupełniane aminokwasami.

INFORMED BCAA™ | DOSKONAŁE SMAKI

INFORMED BCAA™ jest dostępne w nowym i ulepszonym smaku pomarańczy i mango, letnich jagód przyprawiających podniepienie o mrowienie i jabłka z czarną porzeczką. Miesiące ciężkiej pracy poświęcone na ślepe degustacje i ciągłe korekty, aż w końcu nasz wewnętrzny zespół technologów smaku przygotował te, które uważamy za najlepsze w branży. Nie było to łatwe biorąc pod uwagę gamę wysokiej jakości składników w formule.

INFORMED BCAA™ | AKREDYTACJA INFORMED SPORT

Każda partia INFORMED BCAA™ jest testowana na obecność zakazanych substacji w akredytowanym laboratiorium ISO 17025, w ramach renomowanego programu Informed Sport. W związku z tym, każdy kto korzysta z INFORMED BCAA™, od elitarnych sportowców, takich jak mistrz olimpijski i mistrz świata Anthony Joshua, do zwykłych bywalców siłowni, może mieć absolutnie najwyższy poziom pewności, że suplement jest wolny od substacji zakazanych.

INFORMED BCAA™ to produkt o najwyższej w Europie wartości, akredytowany przez Informed Sport.

INFORMED BCAA™ | GWARANTOWANA JAKOŚĆ

Oprócz testowania pod kątem substancji zakazanych, każda partia INFORMED BCAA™ jest wysyłana do niezależnego laboratorium w celu weryfikacji zawartości składników odżywczych – ze szczególnym uwzględnieniem poziomu białek. Jeśli z jakiegoś powodu dana partia nie spełnia naszych wysokich standardów, zostaje odrzucona. Gwarantuje to, że każda partia INFORMED BCAA™ spełnia wymagania przedstawione na etykiecie.

Z naszych informacji wynika, że jesteśmy jedyną firmą, która rutynowo testuje każdą partię pod kątem substancji zakazanych i walidacji odżywczej.

*INFORMED BCAA™ | GWARANTOWANY ZWROT PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś zadowolony z INFORMED BCAA ™ i nie zużyłeś nieuzasadnionej ilości produktu, możesz po prostu zwróć go na nasz podany adres zwrotny w ciągu 28 dni od zakupu. Twoje konto klienta zostanie zasilone za pomocą PUNKTÓW BULK™ odpowiadającym wartości zwróconego produktu.

INFORMED BCAA™ | SKŁADNIKI

BCAA (10g) leucyna, izoleucyna i walina są niezbędnymi aminokwasami, które można uzyskać tylko z diety. BULK POWDERS® posiada specjalnie pozyskiwane, odpowiednie dla wegan i bezsojowe odmiany, aby ten doskonały supplement był dostępny dla jak największej grupy odbiorców.

Leucyna to najczęściej wymieniany aminokwas, określany jako ‘Święty Graal’. Izoleucyna i walina są również dobrze przebadane i są popularnym wyborem podczas treningu.

Alfa ketoglutaran argininy (2 g): α-ketoglutaran argininy lub AAKG zawiera dwie cząsteczki warunkowo niezbędnego aminokwasu argininy związanego z jedną cząsteczką alfa-ketoglutaranu. Alfa-ketoglutaran pomaga w zwiększeniu wchłaniania argininy.

Glutamina (2 g): Najczęściej występujący aminokwas w tkance mięśniowej. Glutamina jest wyczerpywana w czasie intensywnego treningu.

Alanina (2 g): Drugi najczęściej występujący aminokwas w tkance mięśniowej, alanina jest wyjątkowym dodatkiem do INFORMED BCAA ™.

Glicyna (2 g): Podobnie jak alanina, glicyna została dołączona do imponującej formuły.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak INFORMED BCAA™ może wspomóc mój plan treningowy?

Informed BCAA™ zawiera aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) w stosunku 8:1:1 i jest doskonałym suplementem do stosowania podczas treningu lub do popijania w ciągu dnia w celu wspomagania wzrostu mięśni. Aminokwasy w Informed BCAA™ są odpowiednie dla wegan, nie zawierają soi i są zaakceptowane przez Informed Sport, co oznacza, że każdy może stosować ten niesamowity suplement.

Dlaczego aminokwasy są tak ważne w diecie?

Aminokwasy są składnikami, które składają się na wszystkie białka, w szczególności niezbędne aminokwasy są ważne dla regeneracji mięśni. Fakt, że nie można ich zsyntetyzować w organizmie, sprawia, że podstawowe znaczenie ma spożywanie ich poprzez zrównoważoną dietę. Mięśnie szkieletowe składają się ze wszystkich niezbędnych aminokwasów, dlatego ważne jest uzupełnienie ich w organizmie po intensywnej sesji treningowej, aby wspomóc wzrost i utrzymanie mięśni.

Kiedy powinienem przyjmować INFORMED BCAA™ w proszku?

Informed BCAA™ może być stosowane podczas intensywnych sesji treningowych lub alternatywnie spożywane w ciągu dnia w celu wspomagania wzrostu i utrzymania mięśni. Przyjmowanie 1-2 porcji Informed BCAA™ dziennie może dostarczyć organizmowi kluczowych aminokwasów wspomagających regenerację mięśni.

Dlaczego aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) są tak ważne?

Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) składają się z leucyny, izoleucyny i waliny i są ważne dla wzrostu mięśni. Głównym powodem jest to, że w przeciwieństwie do wielu innych aminokwasów są one metabolizowane w mięśniach, co sprawia, że są niezwykle ważne w celu wzrostu mięśni. BCAA są również idealne dla osób chcących zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej podczas diety o ograniczonej kaloryczności. Wiele produktów spożywczych składa się z BCAA, jednak ich ilość często nie jest tak duża, jak w przypadku wielu suplementów.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki INFORMED BCAA™

BCAA Complex™ (instantyzowana L-leucyna, instantyzowane aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach), alfa-ketoglutaran argininy, L-glutamina, L-alanina, L-glicyna, substancje smakowe, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, sukraloza (słodzik), naturalne zabarwienie (czerwień buraczana – letnie jagody; beta-karoten – pomarańcz i mango; ekstrakt z pestek winogron – jabłko i czarna porzeczka), środek instantyzujący (lecytyna słonecznikowa).

Informacje o wartościach odżywczych INFORMED BCAA™

Na porcję 21 g:

Energia kJ/kcal 331/78, węglowodany 0,85 g (w tym cukry) 0,18 g, białko 18,6 g, tłuszcze 0,11 g (w tym nasycone) 0 g, błonnik 0,1 g, sól 0 g.

Na 100 g:

Energia kJ/kcal 1576/371, węglowodany 4,04 g (w tym cukry) 0,84 g, białko 88,36 g, tłuszcze 0,54 g (w tym nasycone) 0 g, błonnik 0,45 g, sól 0 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 płaską miarkę (21 g) z 500 ml wody i dobrze wstrząsnąć w shakerze. Spożywać w trakcie ćwiczeń lub popijać przez cały dzień.

Produkty współdziałające

Produktem często łączonym z INFORMED BCAA™ jest np. jabłczan cytruliny — produkt wzmagający wytwarzanie tlenku azotu. Po treningu można zastosować AFTERMATH™ jako doskonały koktajl.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.