ELEVATE™ ZERO

ELEVATE™ ZERO

ELEVATE™ ZERO

ELEVATE™ ZERO

bezglutenowe bezsojowe wegetarianie ...
As low as 189,00 zł
SKU
BPPS-ELZE
In stock
SKU
BPPS-ELZE
As low as 189,00 zł
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Turbo doładowanie ELEVATE™ przy zawartości tylko 0,2 g cukru na porcję
Produkt badany pod kątem substancji zakazanych w ramach programu Informed Sport
Zawiera 5 g jabłczanu cytruliny, 4 g AAKG i 3.5g beta alaniny

Opis

K-Pure

ELEVATE™ ZERO | NAJLEPSZY SUPLEMENT PRZED TRENINGIEM O NISKIEJ ZAWARTOŚCI WĘGLOWODANÓW? 

Wyzwanie: “Zignorować koszty i stworzyć najlepszy z dostępnych suplement przed treningiem o niskiej zawartości węglowodanów.” 

Rezultat: ELEVATE™ ZERO.

ELEVATE™ ZERO jest prawdopodobnie najlepszym w Europie suplementem przed treningiem o niskiej zawartości węglowodanów.

Jeśli uwielbiasz nasz produkt premium pre-workout, ELEVATE™, ale wolałbyś opcję o niskiej zawartości węglowodanów, zdecyduj się na: ELEVATE™ ZERO to doskonały wybór. ELEVATE™ ZERO zawiera tylko 0,2 g cukru i mniej niż 2 g węglowodanów na porcję, a skuteczna formuła została wzniesiona na kolejny poziom. Produkt zawiera 11 składników o wysokich dawkach, m.in. 5 g jabłczanu cytruliny, 4 g AAKG, 3,5g beta alaniny i 3 g TMG.

Oprócz ulepszonej formuły, smak ELEVATE™ również został udoskonalony. Nasz wewnętrzny zespół spędził miesiące na udoskonalaniu smaku produktu, dzięki czemu ELEVATE™ ZERO jest orzeźwiającym napojem, który chętnie będziesz stosował przed treningiem. Dodaliśmy do niego orzeźwiający smak ananasa i grejpfruta, który jest tak samo przyjemny w spożywaniu jak napoje w stylu diet coli. 

Tak samo jak ELEVATE™, ELEVATE™ ZERO jest niezależnie testowane na substancje zabronione przez światowej sławy laboratorium antydopingowe.

Tak jak wszystkie produkty od BULK POWDERS®, nie zawiera on żadnych ukrytych mieszanek. Każdy składnik jest wymieniony wraz z jego dokładną dawką. W końcu zasługujesz na to, aby dokładnie wiedzieć, co spożywasz.

Zdajemy sobie sprawę, że deklaracja iż ELEVATE™ ZERO to prawdopodobnie najlepszy w Europie suplement przed treningiem o niskiej zawartości węglowodanów jest mocnym stwierdzeniem. Dlatego jeśli spróbujesz produktu i nie będziesz całkowicie zadowolny – zwrócimy Ci należną kwotę!*

ELEVATE™ ZERO | Formuła PRE-WORKOUT o niskiej zawartości węglowodanów

ELEVATE™ ZERO zawiera aż 11 aktywnych składników. Najbardziej imponującym aspektem jest to że każdy składnik zawarty w ELEVATE™ ZERO został dodany w optymalnej dawce, aby zwiększyć wydajność ćwiczeń. Równie imponujące jest to, że formuła ELEVATE™ ZERO jest całkowicie przejrzysta. Wszystkie składniki i ich odpowiednie ilości są wyraźnie wymienione, a więc dokładnie wiesz, co otrzymujesz. ELEVATE™ ZERO bez tajemnic i ukrytych składników.

Formuła ELEVATE™ ZERO jest niezwykle silna, zawiera: jabłczan cytruliny (5g), alfa-ketoglutaran argininy (4g), beta alaninę (3.5g), trimetyloglicynę (3g), taurynę (2.5g), glukuronolakton (500mg), tyrozynę (400mg), kofeinę (200mg), ACTINOS™ (180mg), witaminę B6 (25mg) i BioPerine® (5mg). To ponad 19 g składników aktywnych, umieszczonych w 22 g porcji.

Żaden inny suplement pre-workout nie zawiera tak potężnych dawek. ELEVATE™ ZERO zapewni Ci najlepsze treningi, a zawiera tylko 0,2 g cukru na porcję.

ELEVATE™ ZERO | AKREDYTACJA INFORMED SPORT

Każda seria ELEVATE™ ZERO jest testowana pod kątek substacji zakazanych w akredytowanym laboratiorium - ISO 17025 w ramach renomowanego programu Informed Sport. Dzięki temu każdy, kto stosuje ELEVATE™ ZERO, od elitarnych sportowców do bywalców siłowni, może być absolutnie pewny, że produkt jest wolny od substancji zakazanych. 

ELEVATE™ ZERO oferuje niewiarygodny stosunek jakości do ceny dla suplementu pre-workout zatwierdzonego przez Informed Sport.

*ELEVATE™ ZERO | GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z ELEVATE™ ZERO i nie wykorzystałeś zbyt dużej ilości, możesz po prostu odesłać go na nasz adres zwrotny w ciągu 28 dni od daty zakupu. Uzupełnimy Twoje konto klienta za pomoca PUNKTÓW BULK™ w ilości odpowiadającej wartości zwracanego produktu. 

ELEVATE™ ZERO | SKŁADNIKI 

Jabłczan Cytruliny 5g: Uzupełniliśmy ELEVATE™ ZERO o ogromną ilość jabłczanu cytruliny – 5 g na porcję – od wysokiej już dawki 3 g znajdującej się w ELEVATE™. Jabłczan cytruliny to kosztowny składnik; dlatego większość preparatów nie zawiera dokładnych dawek na etykietach.

Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) 4g: AAKG można znaleźć w prawie każdym suplemencie pre-workout. Jednak większość z nich zawiera 1 – 1,5 g na porcję.  W przypadku ELEVATE™ ZERO każda porcja zawiera wiodącą ilość – 4 g na porcję.

Beta Alanina 3.5g: Bardzo niewiele z dostępnych suplementów przed treningiem zawiera więcej niż 3 g beta alaniny, szczególnie w połączeniu z innymi składnikami w wysokich dawkach. ELEVATE™ ZERO dodatkowo zawiera beta alaninę w zwiększonej dawce - z 3,2 g do 3,5 g na porcję.

Trimetyloglicyna (TMG) 3g: TMG, ściśle związane z kreatyną, rzadko występuje w innych formułach pre-workout. ELEVATE™ ZERO zawiera 3g TMG na porcję.

Tauryna 2.5g: Tauryna jest popularnym składnikiem w wielu dostepnych na rynku energy drinkach.

Glukuronolakton 500mg: glukuronolakton został zupełnie wypchnięty z odżywiania, nikt nie wiedział, że składnik ten jest popularnym dodatkiem do napojów energetycznych.

L-Tyrozyna 400mg: tyrozyna, aminokwas, prekursor adrenaliny. 

Kofeina 200mg: Oprócz zwiększenia czujności i poprawy koncentracji, okazuje się również, że kofeina polepsza postrzeganie wysiłku. Zasadniczo podczas treningu Twoje ciało pracuje ciężej niż Ci się wydaje. Kofeina przyczynia się również do wzrostu wytrzymałości i wydajności. 

ActiNOS™ 180mg: Wiodące 180mg tego markowego składnika pochodzącego z peptydów serwatki znajduję się w każdej porcji produktu. 

Witamina B6 25mg: witamina B6 również została zawarta w ELEVATE™ ZERO, co przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i ospałości.

BioPerine® 5mg: biodostępny składnik BioPerine® jest ekstrahowany z owocu Piper Nigrum L (czarnego pieprzu) i został dodany do ELEVATE™ ZERO jako substancja podnosząca szybkość wchłaniania pozostałych składników.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

ELEVATE™ ZERO SKŁADNIKI

Jabłczan cytruliny, alfa-ketoglutaran argininy, beta alanina, trimetyloglicyna, tauryna, aromaty, barwnik naturalny (czerwień buraczana – smak letnie jagody, beta-karoten – smak ananas i grejpfrut), lecytyna słonecznikowa, glukuronolakton, l-tyrozyna, kwas cytrynowy, kofeina, ActiNOS™ (mleko), słodzik (sukraloza), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), BioPerine® (ekstrakt z czarnego pieprzu).

INFORMACJE O SKŁADNIKACH ODŻYWCZYCH W ELEVATE™ ZERO 

  NA 22g (porcja) NA 100g
Energia Kcal/KJ 81/344 367/1563
Tłuszcze
w tym nasycone
0.07g
0.02g
0.3g
0.1g
Węglowodany
w tym cukry
1.76g
0.22g
8g
1g
Błonnik brak brak
Białko 18.83g 85.6g
Sól 0.03g 0.13g

ALERGENY

Alergeny wymieniono w składzie wytłuszczonym drukiem.

PRODUKT ODPOWIEDNI DLA

Wegetarian, osób nie tolerujących pokarmów z soją.

Wskazania

STOSOWANIE

Wymieszaj 1 miarkę (22 g) z 250 ml wody i dobrze wstrząśnij w shakerze BULK POWDERS®. Stosuj 30-45 minut przed ćwiczeniami, najlepiej na pusty żołądek. 

Nie przekraczaj spożywania 2 miarek w ciągu 24 godzin i zachowaj ostrożność, jeśli stosujesz inne produkty zawierające kofeinę. Ostrzeżenie: Wysoka zawartość kofeiny (80mg/100ml). Nie zaleca się stosowania produktu w przypadku dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących piersią. 

PRODUKTY WSPÓŁDZIAŁAJĄCE

Jako suplement pre-workout, ELEVATE™ ZERO łączy się skutecznie z wieloma innymi produktami. Produkty najczęściej stosowane w połączeniu z ELEVATE™ ZERO to Endure, który dba o odpowiednie odżywianie podczas treningu oraz  INFORMED WHEY™, który zapewni spełnienie wymagań, dotyczących dziennego spożycia białka.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.