Electrolyte Powder

Elektrolity w proszku

Electrolyte Powder

Elektrolity w proszku

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe weganie wegetarianie ...
As low as 29,00 zł
SKU
BPB-ELEC-0000
In stock
SKU
BPB-ELEC-0000
As low as 29,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu BAGITP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Skuteczna mieszanka 4 elektrolitów
Zwiększa wydajność ćwiczeń
Zapewnia optymalne nawodnienie

Opis

Elektrolity w proszku BULK POWDERS™ to unikatowa mieszanka skutecznych elektrolitów: chlorku sodu, siarczanu potasu, difosforanu wapnia oraz tlenku magnezu — połączonych w optymalnym stosunku.

Elektrolity to zwyczajowo sole. W czasie ćwiczeń w wyniku pocenia się spada poziom soli w organizmie, dlatego aby zachować optymalną formę, należy go uzupełniać.  Przyjmowanie elektrolitów w proszku BULK POWDERS™ w trakcie ćwiczeń i po ich zakończeniu jest skutecznym i wygodnym sposobem na zwiększenie poziomu soli w organizmie. Utrzymywanie równowagi między zawartością soli i płynów gwarantuje, że podstawowe funkcje organizmu nie ulegną pogorszeniu, a podczas treningu możliwe będzie osiągnięcie maksymalnej wydajności.

Elektrolity nie tylko poprawiają formę, ale zapobiegają też skurczom mięśni i pozwalają nawodnić organizm po przebytej biegunce czy chorobie.

W trakcie ćwiczenia należy łączyć elektrolity w proszku BULK POWDERS™ z szybko wchłanianymi węglowodanami, np. z Vitargo®, lub z napojem z węglowodanami i aminokwasami, jak np. kompletna mieszanka w trakcie treningu. Nigdzie indziej nie dostaniesz tak dobrego suplementu z elektrolitami w tak niskiej cenie!

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki elektrolitów w proszku

Na porcję 1 g:

Sód (Na) 260 mg, potas (K) 77 mg, wapń (Ca) 47 mg, magnez (Mg) 7,5 mg.

Na 100 g:

Sód (Na) 26 g, potas (K) 7,7 g, wapń (Ca) 4,7 g, magnez (Mg) 0,75 g.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Dodać 1 czubatą łyżkę (1 g) do ulubionego napoju i spożywać w trakcie ćwiczeń. 

Produkty współdziałające

W trakcie ćwiczeń najlepiej łączyć elektrolity w proszku z szybko uwalnianymi węglowodanami. Polecamy preparaty Vitargo® lub dekstrozę/maltodekstrynę 50:50BCAA to kolejny popularny dodatek do napojów w trakcie treningu.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.