NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Super Strength Omega 3 Softgels 1000mg

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 1000 mg w kapsułkach miękkich

Super Strength Omega 3 Softgels 1000mg

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 1000 mg w kapsułkach miękkich

(4 opiniach)
Stosowność
GM niemodyfikowane genetycznie
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
GM G D L S
39,00 zł
SKU
BPB-O3SS-0000
In stock
SKU
BPB-O3SS-0000
39,00 zł
40% zniżki na ten produkt, jeśli wydasz 100zł – Użyj kodu TOP40P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Ultraczyste i ekstramocne oleje rybie
Mnóstwo korzyści dla zdrowia i formy
Każda kapsułka zawiera dodatkowo 10 mg witaminy E

Opis

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich BULK POWDERS™ zawierają 1000 mg czystego oleju rybiego z kwasami omega-3 — w tym aż 330 mg EPA (kwasu eikozapentaenowego) i 220 mg DHA (kwasu dokozaheksaenowego) na każdą kapsułkę.

Właśnie ze względu na imponującą zawartość kwasów EPA i DHA nazwaliśmy je „ekstrawzmacniającymi”. W rzeczy samej, są one o wiele silniejsze od innych, dostępnych na rynku suplementów z kwasami omega-3, w których zawartość tych dwu kluczowych kwasów tłuszczowych jest dużo niższa.

Tak duża zawartość kwasów EPA i DHA sprawia, że ekstra wzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich BULK POWDERS™ najskuteczniej poprawiają zdrowie i formę. Każda kapsułka zawiera też 10 mg witaminy E, silnego przeciwutleniacza.

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich poprawiają pracę mózgu, funkcjonowanie stawów, kondycję skóry, obniżają ciśnienie tętnicze krwi i podnoszą poziom zdrowego cholesterolu. Takich korzyści dla zdrowia nikt nie może zignorować.

Jeśli chodzi o wpływ na wydajność, to ekstra wzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich ograniczają rozpad mięśni i poprawiają powrót do formy po ćwiczeniach oraz przepływ tlenu i funkcjonowanie stawów. Taki szereg właściwości z pewnością wpłynie na poprawę formy u każdej ćwiczącej osoby.

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich BULK POWDERS™ to najlepszy i najbardziej skoncentrowany suplement z olejem rybim obecny na rynku. Żadna inna firma nie oferuje produktu z tak czystymi substancjami w tak niskiej cenie.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki ekstrawzmacniających kwasów omega-3 1000 mg w kapsułkach miękkich

Na kapsułkę miękką:

Olej rybi omega-3 1000 mg (EPA 330 mg, DHA 220 mg), witamina E (D-α-tokoferol) 2 mg.

Pozostałe składniki:

Żelatyna (kapsułka miękka), woda, gliceryna.

Alergeny

Ryby.

Wskazania

Stosowanie

Przyjmować 1 kapsułkę miękką 3 razy na dobę razem z posiłkiem.

Produkty współdziałające

Ekstrawzmacniające kwasy omega-3 w kapsułkach miękkich można łączyć z innymi suplementami, np. z kompletną mieszanką roślinnąkompletnym kompleksem multiwitaminowym czy kompletnym probiotykiem.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

(4 opiniach)
Napisz swoją własną opinię

* Disclaimer: The reviews below are those of validated customers and are based on their personal opinions. Implied results may vary.

Tylko zarejestrowani klienci mogą zostawić opinię. Prosimy o Zalogowanie się lub utworzenie konta