DOMINATE™

DOMINATE™

DOMINATE™
DOMINATE™
DOMINATE™
DOMINATE™

DOMINATE™

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe wegetarianie ...
As low as 156,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
SKU
BPPS-TBOO
In stock
SKU
BPPS-TBOO
As low as 156,00 zł Cena Regularna 209,00 zł
DO 50% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Nasza najskuteczniejsza formuła, stymulująca poziom testosteronu we krwi
Zawiera 10 gruntownie przebadanych składników w wysokich dawkach
Wspomaga utrzymanie właściwego poziomu testosteronu we krwi

Opis

DOMINATE™ - Najlepszy w Europie?

Wyzwanie: „Zignorować koszty i wyprodukować najlepszy suplement wspomagający poziom testosteronu.”

Rezultat: DOMINATE™.

DOMINATE™ jest po prostu jednym z najbardziej zaawansowanych, zgodnych z normami stymulatorów poziomu testosteronu, dostępnych obecnie w Europie. Sięgnęliśmy po 10 najpopularniejszych składników, wymierzyliśmy ich optymalne dawki i połączyliśmy je, by stworzyć najbardziej DOMINUJĄCY produkt, dostępny obecnie na rynku.

W odróżnieniu od pozostałych produktów, w których ilości składników skrywa tajemnica handlowa, my otwarcie podaliśmy dawki produktu DOMINATE™. Wyraźnie podano ilość poszczególnych składników, w tym wartości „odpowiedników ziołowych” w przypadkach, gdy zastosowaliśmy składniki, takie jak wyciąg z żeń-szenia właściwego (Panax Gingseng) oraz wyciąg z korzenia maca. Po sprawdzeniu zawartości poszczególnych składników, można się przekonać, że ich ilość jest większa niż w innych wiodących produktach wspomagających wzrost poziomu testosteronu, dostępnych obecnie na rynku.

DOMINATE™ zawiera 180 kapsułek w opakowaniu i został opracowany z myślą o stosowaniu przez dokładnie jeden miesiąc, jeśli przestrzega się zaleceń. Kapsułki zostały zapakowane w blister, zgodnie z normami farmaceutycznymi, co pozwala również w łatwy sposób monitorować stosowanie produktu.

Wiemy, że uznanie DOMINATE™ za prawdopodobnie najlepszy stymulator poziomu testosteronu w Europie to dość śmiałe stwierdzenie. Dlatego polecamy go wypróbować, a jeśli rezultaty nie będą w pełni zadowalające – zwrócimy Ci pieniądze!**

*DOMINATE™ zawiera cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

DOMINATE™ - booster testosteronu*

DOMINATE™ zawiera 10 stymulujących i odpowiednio wymierzonych składników, które połączone razem mają działanie wykraczające poza utrzymanie zwykłego poziomu testosteronu w krwi*. Za ten efekt odpowiada kilka różnorodnych mechanizmów oddziaływania, w tym:

Poziom testosteronu: DOMINATE™ zawiera cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Wytwarzanie hormonów: Kwas pantotenowy został dodany w trosce o właściwe wytwarzanie i metabolizm hormonów w organizmie.

Czynność mięśni: Silna dawka witaminy D3 wspomaga utrzymanie prawidłowej pracy mięśni.

Energia: DOMINATE™ zawiera żeń-szeń właściwy (Panax Ginseng), który wspomaga wytrzymałość***. Formułę wzbogacono selenem, który przyczynia się do właściwej spermatogenezy, oraz cynkiem, który jest odpowiedzialny za utrzymanie płodności i funkcji reprodukcyjnych w normie.

Wydajność: DOMINATE™ zawiera kwas pantotenowy, która pomaga zwalczyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Pełna formuła DOMINATE™ zawiera następującą mieszankę składników o silnym działaniu: kwas D-asparaginowy 3000 mg, kozieradka 600 mg, żeń-szeń właściwy 500 mg, korzeń maca 500 mg, cynk 30 mg (300% RWS*), witamina B5 10 mg (167% RWS*), bor 5 mg, BioPerine® 5 mg, selen 55 g (100% RWS*), witamina D3 1000 iu (500% RWS*).

* Procentowa referencyjna wartość spożycia (RWS) dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Jest to odpowiednik ponad 4,5 g substancji czynnej, co stanowi nieprawdopodobnie wysoką dawkę i sprawia, że formuła jest kompleksowa.

** GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY ZA DOMINATE™

Jeśli DOMINATE™ nie spełnił twoich oczekiwań i nie zużyłeś zbyt dużej jego ilości, zwróć produkt na wskazany adres w ciągu 28 dni od zakupu. Na twoje konto klienta trafią punkty BULK™ odpowiadające wartości zwracanego produktu.

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI DOMINATE™

Kwas D-asparaginowy 3000 mg: W kręgach akademickich oraz zajmujących się odżywianiem sportowym, kwas D-asparginowy szybko zyskał status najbardziej pożądanego składnika, a wszystko to nie bez powodu. DOMINATE™ zawiera olbrzymią, dzienną dawkę 3000 mg najwyższej jakości kwasu D-asparaginowego, która jest najgruntowniej przebadaną dawką.

Kozieradka 600 mg: Kozieradkę od tysięcy lat stosuje się w kuchni oraz medycynie tradycyjnej. W ostatnich latach przyciąga sporo uwagi, jako naturalne źródło saponin i fenuzydów.

Żeń-szeń właściwy Panax Ginseng 500 mg (z 50 mg wyciągu 10:1): Zwany również żeń-szeniem koreańskim, Panax Ginseng jest kolejnym ziołem, stosowanym od tysięcy lat. Jest to najbardziej przebadana z dostępnych odmian żeń-szenia. Czynne składniki żeń-szenia zwane są ginsenozydami. Ta postać żeń-szenia ma udokumentowane działanie, wspomagające wytrzymałość***, co sprawia, że jest idealnym środkiem przy intensywnym treningu fizycznym.

***Panax Ginseng pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość oraz poczucie siły i witalności.

Korzeń Maca 500 mg (z 50 mg wyciągu 10:1): Maca jest warzywem z Ameryki Południowej. Przy spożywaniu w postaci sproszkowanej przez osoby nieprzyzwyczajone do tego składnika, korzeń maca może mieć nieprzyjemny smak oraz chropowatą teksturę. Dlatego jest popularniejszy w postaci tabletek oraz kapsułek. DOMINATE™ zawiera 50 mg silnego wyciągu z korzenia Maca 10:1, który uzupełnia formułę.

Cynk 30 mg: Cynk to istotny minerał, odgrywający wiele różnych ról w organizmie, w tym utrzymanie właściwego poziomu testosteronu we krwi, zapewnienie płodności i funkcji reprodukcyjnych oraz prawidłowej syntezy białek. Kilka czynników, które są absolutnie niezbędne w każdej formule stymulującej poziom testosteronu. Cynk w produkcie DOMINATE™ jest dostępny w postaci cytrynianu cynku, odznaczającym się wysoka biodostępnością.

Kwas pantotenowy (Witamina B5) 10 mg: Kwas pantotenowy jest podstawową witaminą B, wspomagającą prawidłowy metabolizm energetyczny, właściwą aktywność umysłową oraz prawidłową syntezę i metabolizm hormonów w organizmie.

Bor 5 mg: Bor jest minerałem śladowym, chętnie umieszczanym w formułach stymulujących poziom testosteronu.

BioPerine® 5 mg: Środek odżywczy, który naturalnie poprawia biodostępność, BioPerine® uzyskuje się, sporządzając wyciąg z owocu Piper Nigrum L (pieprzu czarnego). Znalazł się w formule DOMINATE™, by zwiększyć wchłanianie pozostałych składników.

Selen 55 µg: Selen jest niezbędnym minerałem śladowym, który przyczynia się do prawidłowej spermatogenezy, prawidłowej pracy układu odpornościowego oraz ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym. Dwie ostatnie cechy znakomicie wspomagają intensywny trening.

Witamina D3 1000 iu: Witamina D wspomaga utrzymanie prawidłowej pracy mięśni. 1000 iu tej rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy dodano do kompleksowej formuły DOMINATE™.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

W 6 KAPSUŁKACH:

Kwas D-asparaginowy 3 g

Kozieradka 600 mg

Panax Ginseng (Żeń-szeń właściwy) 500 mg

Korzeń Maca 500 mg

Cynk 30 mg (300% RWS*)

Witamina B5 10 mg (167% RWS*)

Bor 5 mg

BioPerine® 5 mg

Selen 55 g (100% RWS*)

Witamina D3 1000 iu (500% RWS*)

* Procentowa referencyjna wartość spożycia (RWS) dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Składniki:

kwas D-asparaginowy, kapsułka (hipromeloza, tlenek tytanu), kozieradka w proszku, cytrynian cynku, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z żeń-szenia właściwego Panax Ginseng 10:1, wyciąg z korzenia Maca 10:1, dekahydrat tetraboranu disodu, witamina D3 (cholekalcyferol), pantotenian wapnia (witamina B5), BioPerine® (wyciąg z pieprzu czarnego), selenit sodu.

Produkt odpowiedni dla:

Wegetarian, osób na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, bez laktozy i bez soi, nie zawiera GMO

Wskazania

Wskazania:

Przyjmować 6 kapsułek w równych odstępach w ciągu dnia, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. W dniach treningowych, należy zażywać 2-4 kapsułek (z 6 zalecanych do dziennego spożycia, a nie dodatkowo) 30 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń fizycznych.

Sugerujemy, by zażywać DOMINATE™ przez 4-8 tygodni, zgodnie z zaleceniami, a następnie odstawić na kolejnych 4-8 tygodni przed rozpoczęciem kolejnego cyklu. To pozwoli zapobiec zbytniemu przystosowaniu się organizmu do produktu i zapewni optymalne rezultaty.

Powiązane produkty:

DOMINATE™ jest kompleksową formułą stymulującą poziom testosteronu, będącą liderem na rynku. Można ją zażywać wraz z innymi produktami z naszego asortymentu, w tym z Kompletnym Preparatem Antyestrogenowym, wysokiej jakości białkem Informed Whey™ oraz tabletkami diglycynianu magnezu 500 mg.

Zastrzeżenie:Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.