Cutting Edge™ Protein

Cutting Edge™ Protein

Cutting Edge™ Protein

Cutting Edge™ Protein

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie wegetarianie ...
As low as 299,00 zł
SKU
BPPS-CEPR
In stock
SKU
BPPS-CEPR
As low as 299,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu BAGITP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*

Premium Diet Protein

Każda porcja to ponad 24 g białka w postaci kompleksu białkowego mTOR
Poprawia metabolizm tłuszczów i zmniejszanie masy ciała
Każda seria badana na obecność niedozwolonych substancji w ramach programu Informed Sport

Opis

DigeZyme
Informed Sport
LactoSpore

CUTTING EDGE PROTEIN™ to najprawdopodobniej najlepszy w Europie suplement białkowy przyspieszający utratę masy ciała. Korzystając z naszego pomysłu na kapsułki spalające tkankę tłuszczową CUTTING EDGEopracowaliśmy CUTTING EDGE PROTEIN™ — mieszankę w proszku, która w każdej porcji zawiera ponad 24 g biała i szereg innych, aktywnie działających składników.

Co więcej — skład białka CUTTING EDGE™ jest całkowicie transparentny, podajemy dokładną postać i ilość każdego ze składników, w odróżnieniu od innych preparatów, które ukrywają swoje składniki i ich ilości za stwierdzeniami o „opatentowanych mieszankach”. W gruncie rzeczy zasługujesz, by wiedzieć, co dokładnie dostarczasz swojemu organizmowi.

CUTTING EDGE PROTEIN™ to prawdopodobnie najlepszy suplement białkowy pomagający zmniejszyć masę ciała dostępny w Europie – zdajemy sobie sprawę z tego, że to mocne słowa. Dlatego jeśli wypróbujesz nasz produkt i nie będziesz całkowicie zadowolony — otrzymasz zwrot pieniędzy*!

Kompleks białkowy zawarty w preparacie stanowi wyłączny produkt BULK POWDERS™ — kompleks białkowy mTOR. Zawiera on nasz wiodący produkt, izolat białek serwatki, a także koncentrat białek serwatki i L-leucynę, wspomagającą przyrost masy mięśniowej.  CUTTING EDGE PROTEIN™, poza wysoką zawartością białka, nie zawiera dużych ilości tłuszczu oraz cukru i jest doskonałym źródłem błonnika.

CUTTING EDGE PROTEIN™ w swoim składzie zawiera też niepowtarzalne połączenie wyciągu z cynamonu, diwinianu choliny, trójglicerydów o średnich łańcuchach (MCT) i wyciągu z zielonej kawy — to wszystko w najlepszych na rynku dawkach i bez ukrytego dodatku substancji wypełniających. Każda porcja preparatu zawiera też 1 g glukomannanu, który, gdy przyjmowany jest w ramach diety z ograniczeniem ilości składników dostarczających energię, pomaga zmniejszyć masę ciała.

Ale skład preparatu na tym się nie kończy — znajduje się w nim także DigeZyme®, jedyny w swoim rodzaju kompleks enzymatyczny, oraz LactoSpore®, probiotyk z najwyższej półki. Składniki te zapewniają, że CUTTING EDGE PROTEIN™ zawiera w składzie wszystkie potrzebne składniki!

CUTTING EDGE PROTEIN™ dostępne jest w przepysznych smakach: podwójnie czekoladowym oraz truskawek ze śmietaną. Zanim nasi pracownicy zajmujący się smakami produktów opracowali preparat, który ma najprawdopodobniej najlepszy smak na rynku, upłynęły miesiące prób degustacji (metodą ślepych prób) i ciągłych ulepszeń. Nie było to łatwe zadanie, jeśli wziąć pod uwagę różnorodność najwyższej jakości składników preparatu!

Każda seria białka CUTTING EDGE™ jest badana — w ramach renomowanego programu Informed Sport — pod kątem substancji niedozwolonych przez laboratorium akredytowane zgodnie z ISO 17025. Dlatego każda osoba stosująca CUTTING EDGE PROTEIN™ — począwszy od elitarnych sportowców, takich jak złoty medalista olimpijski James DeGale, aż do osób, które chodzą na siłownię od czasu do czasu — może mieć absolutną pewność, że nasz produkt nie zawiera żadnych substancji niedozwolonych.

CUTTING EDGE PROTEIN™ może zostać uznane za najlepszy, białkowy suplement diety w Europie — a do tego zatwierdzony w ramach programu Informed Sport.

Poza badaniem pod kątem substancji niedozwolonych, każda seria białka CUTTING EDGE™ wysyłana jest do niezależnego laboratorium, które oznacza zawartość substancji odżywczych, ze szczególnym uwzględnieniem zawartości białka. Jeśli dana seria — z jakiejkolwiek przyczyny — nie spełnia naszych wysokich standardów, jest odrzucana. Zapewnia to, że każda pojedyncza seria białka CUTTING EDGE™ zawiera dokładnie to, co opisano na etykiecie.

Jeśli się nie mylimy, to jesteśmy jedyną firmą, która rutynowo bada wszystkie serie pod kątem zawartości substancji niedozwolonych i składników odżywczych.

CUTTING EDGE PROTEIN™ zawiera wymienione poniżej składniki premium:

mTOR Whey Complex™: Zawiera on izolat białek serwatki (WPI 90 – Izolat Białka Serwatki) jako główne źródło białka (65%) oraz czyste białka serwatki (Białko Serwatkowe WPC) jako drugorzędowe źródło białka (35%). Kompleks mTOR Whey Complex zawiera też ponad 3 g leucyny.

Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): Trójglicerydy o średnich łańcuchach występują powszechnie w dużych ilościach w oleju kokosowym. Każda porcja białka CUTTING EDGE™ dostarcza 1,4 g MCT.

Glukomannan: Glukomannan to rozpuszczalny błonnik pochodzący z kłączy rośliny Amorphophallus konjac, który może poprawiać utratę masy ciała w ramach diety z ograniczeniem składników dostarczających energię, jeśli stosuje się go w dawce 3 g na dobę.

Wyciąg z zielonej kawy: Najsilniejsza wersja wyciągu z zielonej kawy, zawierająca 50% kwasu chlorogenowego. Każda porcja białka CUTTING EDGE™ zawiera 400 mg wyciągu z zielonej kawy.

Wyciąg z cynamonu: Pozyskiwany z kory rośliny Cinnamomum cassia sproszkowany wyciąg z cynamonu o koncentracji 30:1 zawarty jest w każdej porcji w ilości 210 mg.

Diwinian choliny: Każda porcja białka CUTTING EDGE™ zawiera 82,5 mg diwinianu choliny, który wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów.

DigeZyme®: Mieszanina zawierająca amylazę, proteazę, celulazę, laktazę i lipazę. Te 5 enzymów trawiennych występuje w organizmie naturalnie i bierze udział w rozkładzie białka, węglowodanów, tłuszczu i laktozy.

LactoSpore®: Najwyższej jakości, doskonałe źródło bakterii Bacillus coagulans.

 

*Jeśli CUTTING EDGE PROTEIN™ nie spełnił twoich oczekiwań i nie zużyłeś zbyt dużej jego ilości, zwróć produkt na wskazany adres w ciągu 28 dni od zakupu. Na twoje konto klienta trafią punkty BULK REWARD POINTS™ odpowiadające wartości zwracanego produktu.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki CUTTING EDGE™ PROTEIN

Kompleks białek mTOR Protein Complex™ (WPI 90 – Izolat Białka Serwatki , Białko Serwatkowe (WPC) (mleko), leucyna), trójglicerydów o średnich łańcuchach (MCT), proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu (tylko smaki czekoladowe), glukomannan (konjac), środek aromatyzujący, wyciąg z zielonej kawy, wyciąg z cynamonu (30:1), środek instantyzujący (lecytyna sojowa), barwnik naturalny (czerwień buraczana — smak truskawek ze śmietaną; karmel – smak cynamonowy wir), zagęszczacz (guma ksantanowa), diwinian choliny, słodzik (sukraloza), kompleks enzymów DigeZyme® (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza), witamina B5 (kwas pantotenowy), LactoSpore® (Bacillus coagulans).

Informacja o wartościach odżywczych CUTTING EDGE™ PROTEIN

Na 100 g

Energia (kJ): 1585

Energia (kcal): 375

Tłuszcz: 3,8 g

w tym tłuszcze nasycone: 1,4 g

Węglowodany: 12,3 g

w tym cukry: 2,1 g

Błonnik: 5,9 g

Białko: 70 g

Sól: 0,47 g

Leucyna: 8,4 g

Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): 4 g

Glukomannan: 2,7 g

Wyciąg z zielonej kawy: 1140 mg

Wyciąg z cynamonu (30:1): 600 mg

Diwinian choliny: 235 mg

Witamina B5: 89 mg

DigeZyme®: 115 mg

LactoSpore®: 170 000 000 przetrwalników bakterii

 

Na porcję (35 g)

Energia (kJ): 555

Energia (kcal): 131

Tłuszcz: 1,3 g

w tym tłuszcze nasycone: 0,5 g

Węglowodany: 4,3 g

w tym cukry: 0,7 g

Błonnik: 2,1 g

Białko: 24,5 g

Sól: 0,16 g

Leucyna: 3,1 g

Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): 1,4 g

Glukomannan: 1 g

Wyciąg z zielonej kawy: 400 mg

Wyciąg z cynamonu (30:1): 210 mg

Diwinian choliny: 82,5 mg

Witamina B5: 31 mg

DigeZyme®: 40 mg

LactoSpore®: 60 000 000 przetrwalników bakterii

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian.

Alergeny

Alergeny wymieniono w składzie wytłuszczonym drukiem.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 czubatą łyżkę (35 g) z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka i dobrze wstrząsnąć w shakerze. Stosować 2–3 porcje dziennie. Stosować przed treningiem i (lub) po nim albo przyjmować w ciągu całego dnia.

Produkty współdziałające

Produkty często łączone z CUTTING EDGE PROTEIN™ to ELEVATE — nasz silnie działający suplement stosowany przed treningiem, SPORTS MULTI AM-PM™ — nasze najlepsze źródło wszystkich witamin i składników mineralnych, zawierające dodatkowo przeciwutleniacze, probiotyki oraz wyciągi z owoców i roślin oraz INFORMED BCAA™ — wybornie smakujące BCAA w formie proszku.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.