Bulk Powders
Czas do następnej wysyłki
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
 • :
 • 0
 • 0
Najniższe ceny Zaoszczędź do 60%
Bezpłatna Dostawa Zamówienia powyżej 200 ZŁ
ZAUFANIE PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
Największy zakres 1,200+ PRODUKTÓW
164,00 PLN
Cutting Edge™ Protein

1653726257 // 172.24.48.106 Cutting Edge™ Protein

Premium Diet Protein

Cutting Edge™ Protein
 • Każda porcja to ponad 24 g białka w postaci kompleksu białkowego mTOR
 • Poprawia metabolizm tłuszczów i zmniejszanie masy ciała
 • Każda seria badana na obecność niedozwolonych substancji w ramach programu Informed Sport
Sformułowane przez eksperta

BULK POWDERS® Pro Seria™ formuły tych produktów są bezkonkurencyjne – eksperci stworzyli produkty wiądące w branży, nie szczędząc kosztów. Wszystkie ich dawki są poparte badaniami, bez pominięcia żadnego ze składników.

High Performance

BULK POWDERS® zawsze ma wysokie osiągnięcia i jest w czołówce z rozwojem produktów; od źródła składników po same formuły, nasze produkty są naprawdę odzwierciedleniem wysokiej klasy

Poparty Sportowiec

BULK POWDERS® oferuję wyjątkową gamę produktów, które są używane przez wielu sportowców wyczynowych, od sportowców rekreacyjnych, aż po mistrzów olimpijskich i międzynarodowych.

  Sorry, this product is currently out of stock.

  {{ product.basePrice | bpCurrency: 'zł': ',' : true }}

  STYCZNIOWA WYPRZEDAŻ - DO 50% ZNIŻKI – Bez stosowania kodu

  • Buy {{ tp.price_qty | number : 0 }} for {{ tp.website_price | bpCurrency: "zł" : "," : true }} each and save {{ product.getPercentageSaved(tp) }}%
  {{ product.getOldPrice() | bpCurrency: 'zł': ',' : true }} {{ product.getPrice(product.qty) | bpCurrency: 'zł': ',' : true }}
  {{ product.getPricePerServing() | bpCurrency: 'zł': ',' : true }}/porcja
  Proszę wybrać wszystkie wymagane opcję.
  {{ product.floor( product.floor( product.getPrice(product.qty) ) / 1.0000 ) * 2 }}
  BULK POINTS™

  Kup produkt, a uzyskasz {{ product.floor( product.floor( product.getPrice(product.qty) ) / 1.0000) * 2 }} PUNKTÓW BULK™, które można wykorzystać przy następnych zakupach.

  Zobacz także...

  DigeZyme
  Informed Sport
  LactoSpore

  CUTTING EDGE PROTEIN™ to najprawdopodobniej najlepszy w Europie suplement białkowy przyspieszający utratę masy ciała. Korzystając z naszego pomysłu na kapsułki spalające tkankę tłuszczową CUTTING EDGEopracowaliśmy CUTTING EDGE PROTEIN™ — mieszankę w proszku, która w każdej porcji zawiera ponad 24 g biała i szereg innych, aktywnie działających składników.

  Co więcej — skład białka CUTTING EDGE™ jest całkowicie transparentny, podajemy dokładną postać i ilość każdego ze składników, w odróżnieniu od innych preparatów, które ukrywają swoje składniki i ich ilości za stwierdzeniami o „opatentowanych mieszankach”. W gruncie rzeczy zasługujesz, by wiedzieć, co dokładnie dostarczasz swojemu organizmowi.

  CUTTING EDGE PROTEIN™ to prawdopodobnie najlepszy suplement białkowy pomagający zmniejszyć masę ciała dostępny w Europie – zdajemy sobie sprawę z tego, że to mocne słowa. Dlatego jeśli wypróbujesz nasz produkt i nie będziesz całkowicie zadowolony — otrzymasz zwrot pieniędzy*!

  Kompleks białkowy zawarty w preparacie stanowi wyłączny produkt BULK POWDERS™ — kompleks białkowy mTOR. Zawiera on nasz wiodący produkt, izolat białek serwatki, a także koncentrat białek serwatki i L-leucynę, wspomagającą przyrost masy mięśniowej.  CUTTING EDGE PROTEIN™, poza wysoką zawartością białka, nie zawiera dużych ilości tłuszczu oraz cukru i jest doskonałym źródłem błonnika.

  CUTTING EDGE PROTEIN™ w swoim składzie zawiera też niepowtarzalne połączenie wyciągu z cynamonu, diwinianu choliny, trójglicerydów o średnich łańcuchach (MCT) i wyciągu z zielonej kawy — to wszystko w najlepszych na rynku dawkach i bez ukrytego dodatku substancji wypełniających. Każda porcja preparatu zawiera też 1 g glukomannanu, który, gdy przyjmowany jest w ramach diety z ograniczeniem ilości składników dostarczających energię, pomaga zmniejszyć masę ciała.

  Ale skład preparatu na tym się nie kończy — znajduje się w nim także DigeZyme®, jedyny w swoim rodzaju kompleks enzymatyczny, oraz LactoSpore®, probiotyk z najwyższej półki. Składniki te zapewniają, że CUTTING EDGE PROTEIN™ zawiera w składzie wszystkie potrzebne składniki!

  CUTTING EDGE PROTEIN™ dostępne jest w przepysznych smakach: podwójnie czekoladowym oraz truskawek ze śmietaną. Zanim nasi pracownicy zajmujący się smakami produktów opracowali preparat, który ma najprawdopodobniej najlepszy smak na rynku, upłynęły miesiące prób degustacji (metodą ślepych prób) i ciągłych ulepszeń. Nie było to łatwe zadanie, jeśli wziąć pod uwagę różnorodność najwyższej jakości składników preparatu!

  Każda seria białka CUTTING EDGE™ jest badana — w ramach renomowanego programu Informed Sport — pod kątem substancji niedozwolonych przez laboratorium akredytowane zgodnie z ISO 17025. Dlatego każda osoba stosująca CUTTING EDGE PROTEIN™ — począwszy od elitarnych sportowców, takich jak złoty medalista olimpijski James DeGale, aż do osób, które chodzą na siłownię od czasu do czasu — może mieć absolutną pewność, że nasz produkt nie zawiera żadnych substancji niedozwolonych.

  CUTTING EDGE PROTEIN™ może zostać uznane za najlepszy, białkowy suplement diety w Europie — a do tego zatwierdzony w ramach programu Informed Sport.

  Poza badaniem pod kątem substancji niedozwolonych, każda seria białka CUTTING EDGE™ wysyłana jest do niezależnego laboratorium, które oznacza zawartość substancji odżywczych, ze szczególnym uwzględnieniem zawartości białka. Jeśli dana seria — z jakiejkolwiek przyczyny — nie spełnia naszych wysokich standardów, jest odrzucana. Zapewnia to, że każda pojedyncza seria białka CUTTING EDGE™ zawiera dokładnie to, co opisano na etykiecie.

  Jeśli się nie mylimy, to jesteśmy jedyną firmą, która rutynowo bada wszystkie serie pod kątem zawartości substancji niedozwolonych i składników odżywczych.

  CUTTING EDGE PROTEIN™ zawiera wymienione poniżej składniki premium:

  mTOR Whey Complex™: Zawiera on izolat białek serwatki (WPI 90 – Izolat Białka Serwatki) jako główne źródło białka (65%) oraz czyste białka serwatki (Białko Serwatkowe WPC) jako drugorzędowe źródło białka (35%). Kompleks mTOR Whey Complex zawiera też ponad 3 g leucyny.

  Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): Trójglicerydy o średnich łańcuchach występują powszechnie w dużych ilościach w oleju kokosowym. Każda porcja białka CUTTING EDGE™ dostarcza 1,4 g MCT.

  Glukomannan: Glukomannan to rozpuszczalny błonnik pochodzący z kłączy rośliny Amorphophallus konjac, który może poprawiać utratę masy ciała w ramach diety z ograniczeniem składników dostarczających energię, jeśli stosuje się go w dawce 3 g na dobę.

  Wyciąg z zielonej kawy: Najsilniejsza wersja wyciągu z zielonej kawy, zawierająca 50% kwasu chlorogenowego. Każda porcja białka CUTTING EDGE™ zawiera 400 mg wyciągu z zielonej kawy.

  Wyciąg z cynamonu: Pozyskiwany z kory rośliny Cinnamomum cassia sproszkowany wyciąg z cynamonu o koncentracji 30:1 zawarty jest w każdej porcji w ilości 210 mg.

  Diwinian choliny: Każda porcja białka CUTTING EDGE™ zawiera 82,5 mg diwinianu choliny, który wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów.

  DigeZyme®: Mieszanina zawierająca amylazę, proteazę, celulazę, laktazę i lipazę. Te 5 enzymów trawiennych występuje w organizmie naturalnie i bierze udział w rozkładzie białka, węglowodanów, tłuszczu i laktozy.

  LactoSpore®: Najwyższej jakości, doskonałe źródło bakterii Bacillus coagulans.

   

  *Jeśli CUTTING EDGE PROTEIN™ nie spełnił twoich oczekiwań i nie zużyłeś zbyt dużej jego ilości, zwróć produkt na wskazany adres w ciągu 28 dni od zakupu. Na twoje konto klienta trafią punkty BULK REWARD POINTS™ odpowiadające wartości zwracanego produktu.

  Zastrzeżenie: Domniemane wyniki mogą być różne. Idywidualne osoby mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

  Składniki CUTTING EDGE™ PROTEIN

  mTOR Protein Complex™ (WPI 90 – Izolat Białka Serwatki [serwatka], Białko Serwatkowe WPC (serwatka, mleko, soja), leucyna, trójglicerydów o średnich łańcuchach (MCT), sproszkowane kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (smak podwójnie czekoladowy), glukomannan (konjac), środek aromatyzujący, wyciąg z zielonej kawy, wyciąg z cynamonu (30:1), środek instantyzujący (lecytyna sojowa), barwnik naturalny (czerwień buraczana — smak truskawek ze śmietaną), zagęstnik (guma ksantanowa), diwinian choliny, słodzik (sukraloza), kompleks enzymów DigeZyme® (amylaza, proteaza, celulaza, laktaza, lipaza), witamina B5 (kwas pantotenowy), LactoSpore® (Bacillus coagulans).

  Informacja o wartościach odżywczych CUTTING EDGE™ PROTEIN

  Na 100 g

  Energia (kJ): 1585

  Energia (kcal): 375

  Tłuszcz: 3,8 g

  w tym tłuszcze nasycone: 1,4 g

  Węglowodany: 12,3 g

  w tym cukry: 2,1 g

  Błonnik: 5,9 g

  Białko: 70 g

  Sól: 0,47 g

  Leucyna: 8,4 g

  Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): 4 g

  Glukomannan: 2,7 g

  Wyciąg z zielonej kawy: 1140 mg

  Wyciąg z cynamonu (30:1): 600 mg

  Diwinian choliny: 235 mg

  Witamina B5: 89 mg

  DigeZyme®: 115 mg

  LactoSpore®: 170 000 000 przetrwalników bakterii

   

  Na porcję (35 g)

  Energia (kJ): 555

  Energia (kcal): 131

  Tłuszcz: 1,3 g

  w tym tłuszcze nasycone: 0,5 g

  Węglowodany: 4,3 g

  w tym cukry: 0,7 g

  Błonnik: 2,1 g

  Białko: 24,5 g

  Sól: 0,16 g

  Leucyna: 3,1 g

  Trójglicerydy o średnich łańcuchach (MCT): 1,4 g

  Glukomannan: 1 g

  Wyciąg z zielonej kawy: 400 mg

  Wyciąg z cynamonu (30:1): 210 mg

  Diwinian choliny: 82,5 mg

  Witamina B5: 31 mg

  DigeZyme®: 40 mg

  LactoSpore®: 60 000 000 przetrwalników bakterii

  Produkt odpowiedni dla

  Wegetarian.

  Alergeny

  Alergeny wymieniono w składzie wytłuszczonym drukiem.

  Stosowanie

  Wymieszać 1 czubatą łyżkę (35 g) z 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka i dobrze wstrząsnąć w shakerze. Stosować 2–3 porcje dziennie. Stosować przed treningiem i (lub) po nim albo przyjmować w ciągu całego dnia.

  Produkty współdziałające

  Produkty często łączone z CUTTING EDGE PROTEIN™ to ELEVATE — nasz silnie działający suplement stosowany przed treningiem, SPORTS MULTI AM-PM™ — nasze najlepsze źródło wszystkich witamin i składników mineralnych, zawierające dodatkowo przeciwutleniacze, probiotyki oraz wyciągi z owoców i roślin oraz INFORMED BCAA™ — wybornie smakujące BCAA w formie proszku.

  Zastrzeżenie: Domniemane wyniki mogą być różne. Idywidualne osoby mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

   {{ r.name }} {{ r.date }}

  * Zastrzeżenie: Opinie poniżej pochodzą od zweryfikowanych przez nas klientów i są oparte na ich osobistych poglądach. Domniemane rezultaty mogą być różne.

  Jak oceniasz ten produkt?

  {{ reviews.formMessage }}
  Select a star rating

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinię. Proszę się zalogować lub zarejestrować

  Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami

  {{ ppc.message }}

  WŁAŚNIE TERAZ WPROWADŹ NASTĘPUJĄCY KOD DO KOSZYKA

  {{ ppc.code }}
  OK, DZIĘKI