Complete Pump Pre-Workout™

Complete Pump Pre-Workout™

Complete Pump Pre-Workout™

Complete Pump Pre-Workout™

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe wegetarianie ...
As low as 139,00 zł
SKU
BBLE-CPUM
In stock
SKU
BBLE-CPUM
As low as 139,00 zł
30% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu DROP1P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Formuła przedtreningowa z wysokimi dawkami składników wspomagających pompę
6 g L-cytruliny, 5 g monostearynianu glicerolu, 3 g AAKG
Wolny od stymulantów

Opis

CZYM JEST COMPLETE PUMP PRE-WORKOUT?

Complete Pump Pre-Workout™ to nie zawierający stymulantów, wspomagający pompowanie mięśni suplement przed treningiem od BULK POWDERS®. Superpompująca formuła z wysokimi dawkami składników. Produkt zawiera 22 g aktywnych składników, aby pomóc uzyskiwać jak najwięcej z sesji treningowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych przedtreningówek, które zazwyczaj zawierają duże dawki kofeiny i znacznie mniejsze dawki ergogenicznych składników, Complete Pump Pre-Workout™ koncentruje się wyłącznie na synergistycznych składnikach opartych na wsparciu pompy i wydajności.

Formuła Complete Pump Pre-Workout™ jest kompleksowa. Zawiera 6 g L-cytruliny, 5 g monostearynianu glicerolu, 3 g AAKG, 3 g alfa-ketoglutaranu ornityny, 3 g monohydratu kreatyny, 1,5 g tauryny, 500 mg standaryzowanego ekstraktu z korzenia buraka, 200 mg ekstraktu z kory sosny i 20 mg witaminy B6. Wszystko to sprawia, że Complete Pump Pre-Workout™ jest potencjalnie najbardziej zaawansowanym produktem na pompę na rynku europejskim.

KORZYŚCI COMPLETE PUMP PRE-WORKOUT™

 • 9 składników aktywnych
 • Ponad 22 g aktywnych składników
 • 6 g L-cytruliny
 • 5 g monostearynianu glicerolu
 • 3 g AAKG i 3 g OAKG
 • Odpowiednie dla wegetarian
 • Brak stymulantów – dzięki czemu nadaje się na wieczorne sesje treningowe
 • Zwiększa wydajność fizyczną w kolejnych seriach krótkich ćwiczeń o wysokiej intensywności*
 • Dostępność dokładnej listy składników i dawek
 • Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i ospałości*
 • Dodano ekstrakt z korzenia buraka oraz kory sosny

CO ZAWIERA COMPLETE PUMP PRE-WORKOUT™?

L-cytrulina 6 g: Aby wyróźnić nasz produkt od zwykłych pre-workoutów, dodaliśmy do każdej porcji Complete Pump Pre-Workout™ dawkę 6 g L-cytruliny. To kosztowny składnik, ale ze względu na to, że L-cytrulina jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych składników ‘pump’, upewniliśmy się, że jej dawka będzie odpowiednia.

Monostearynianu glicerolu 5 g: Complete Pump Pre-Workout™ to nasz pierwszy suplement przed treningiem zawierający glicerol.  Jest to ester glicerynowy kwasu stearynowego, który jest wyjątkowo higroskopijny, co oznacza, że wciąga wodę. Głównym celem konsumpcji monostearynianu glicerolu jest zastosowanie produktu do wciągania wody, dlatego też Complete Pump Pre-Workout ™ musi być spożywany z tak dużą ilością wody. Ten składnik nie ma najlepszej mieszalności, więc jeśli zauważysz odrobinę grudek w twoim koktajlu, będzie on tego przyczyną. Efekty są absolutnie tego warte!!

Alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) 3 g: AAKG można znaleźć w prawie każdej odżywce przed treningiem, ponieważ zapewnia on biodostępną postać aminokwasu argininy, dobrze znanego prekursowa tlenku azotu. Większość konkurencyjnych produktów zawiera jednak tylko 1 – 1,5 g na porcję, Complete Pump Pre-Workout™ zawiera 3 g na porcję.

Alfa-ketoglutaran ornityny (OAKG) 3g: W przeciwieństwie do AAKG, OAKG jest znacznie mniej popularnym wyborem przed treningiem, więc wybaczamy kwestionowanie włączenia go do składu Complete Pump Pre-Workout™. Powodem dodania OAKG do składu produktu jest to, że arginina, cytrulina i ornityna są zaangażowane w ten sam cykl w organizmie. Dodaliśmy wszystkie trzy z wymienionych aminokwasów do formuły Complete Pump Pre-Workout™, zapewniając stałą dostawę paliwa dla tego cyklu.

Monohydrat Kreatyny 3 g: Monohydrat kreatyny to wysokojakościowa, ultra-czysta forma kreatyny, która zwiększa wydolność fizyczną w kolejnych seriach krótkookresowych ćwiczeń o wysokiej intensywności. To sprawia, że produkt idealnie nadaje się do stosowania przy treningu siłowym.

Tauryna 1,5 g: Tauryna jest naturalnie występującym aminokwasem, występuje w całym organizmie. Wyższe poziomy tauryny są skoncentrowane w mięśniach szkieletowych i mózgu. Jest także popularnym składnikiem wielu dostępnych na rynku napojów energetycznych.

Ekstrat z buraków 500 mg: Ekstrat z buraków to stosunkowo nowy składnik w formułach BULK POWDERS®. Jest naturalnym źródłem azotanów i był przedmiotem wielu ostatnich badań nad wydajnością podczas ćwiczeń.

Ekstrakt z kory sosnowej 200 mg: Ekstrakt z kory sosony jest kolejnym nowym składnikiem w serii BULK POWDERS®.  range. Jest standaryzowany w celu zapewnienia 95% proantocyjanidyn, które stanowią klasę polifenoli. Zawarliśmy wysoką dawkę 200 mg tego składnika w każdej porcji Complete Pump Pre-Workout™.

Witamina B6 20 mg: Witamina B6 została uwzględniona w Complete Pump Pre-Workout™, aby przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia i ospałości.

DLA KOGO ODPOWIEDNI JEST COMPLETE PUMP PRE-WORKOUT™?

Complete Pump Pre-Workout™ jest odpowiedni dla każdego, kto szuka mocnego, silnie dozowanego, wolnego od stymulantów suplementu przed treningiem. Ze względu na wielkość porcji tego produktu, bardziej zalecamy jego stosowanie w przypadku treningu siłowego niż przy treningu cardio lub HIIT. Ze względu na higroskopijny charakter monostearynianu gliceryny zalecamy wypijanie każdej porcji z co najmniej 500 ml wody, a następnie picie większej ilości wody podczas całego treningu. Ten poziom przyjmowania płynów lepiej nadaje się do zmaksymalizowania wyników sesji podnoszeń niż intensywnych ćwiczeń cardio.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki

L-cytrulina, monostearynian glicerolu, monohydrat kreatyny, alfa-ketoglutaran argininy, alfa-ketoglutaran ornityny, substancje smakowe, L-tauryna (dwutlenek krzemu), kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, ekstrakt z buraków (0,8% azotanów), lecytyna słonecznikowa, ekstrakt z kory sosny (95% proantocyjanidyny), słodzik (sukraloza), witamina B6.

 

Na porcję 26 g:

L-cytrulina: 6 g

Monostearynian glicerolu: 5 g

AAKG: 3 g

OAKG: 3 g

Monohydrat kreatyny: 3 g

Tauryna: 1,5 g

Ekstrakt z buraka: 500 mg

Ekstrakt z kory sosny: 200 mg

Witamin B6: 20 mg (1428% RWS*)

*Referencyjna wartość spożycia wyznaczona dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).

** Należy pamiętać, że ten produkt jest dostarczany z torebeczką żelu krzemionkowego.

ALERGENY

Brak.

ODPOWIEDNI DLA

Wegetarian, osób na diecie bezglutenowej, bezsojowej, bezmlecznej, bezlaktozowej. Produkt niemodyfikowany genetycznie.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 miarkę (około 26 g) z 500 ml – 1000 ml wody. Complete Pump Pre-Workout™ powinien być stosowany około 30-45 minut przed treningiem. Podczas całego treningu zalecamy spożywanie dużej ilości wody.

Uwaga: Ten produkt musi być spożywany z dużą ilością wody, w przeciwnym razie może powodować odwodnienie.

PRODUKTY WSPÓŁDZIAŁAJĄCE

BULK POWDERS® Complete Pump Pre-Workout™ przede wszystkim powinien być spożywany z dużą ilością wody podczas trwania całego treningu. Picie dodatkowej wody podczas treningu pomoże odczuć "pompę", a także pomoże zapobiec odwodnieniu.

Complete Pump Pre-Workout ™ można również stosować razem z aminokwasami, takimi jak BCAA i glutamina.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.