NAJNIŻSZE CENY
ZAOSZCZĘDŹ DO 60%
BEZPŁATNA DOSTAWA
ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 ZŁ
ZAUFANIE
PRZEJRZYSTOŚĆ, PRZETESTOWANIE
NAJWIĘKSZY ZAKRES
1,200+ PRODUKTÓW
Cissus Quadrangularis Capsules 800mg

Cissus quadrangularis 800 mg w tabletkach

Cissus Quadrangularis Capsules 800mg

Cissus quadrangularis 800 mg w tabletkach

Stosowność
GM niemodyfikowane genetycznie
G bezglutenowe
D bezmleczne
L bezlaktozowe
S bezsojowe
GM G D L S
115,00 zł
SKU
USPL-CQ11-C000
In stock
SKU
USPL-CQ11-C000
115,00 zł
33% zniżki na ten produkt, jeśli wydasz 100ZŁ – Użyj kodu 4YOU33P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
BULK POINTS™

Najskuteczniejszy dostępny suplement z Cissus
Skutecznie wspomaga stawy, ścięgna i więzadła
Otrzymywany w opatentowanym procesie ekstrakcji

Opis

Cissus quadrangularis w tabletkach to wyłączny produkt od BULK POWDERS™. Te fantastyczne, skoncentrowane i skuteczne tabletki 800 mg oferujemy w niewiarygodnie niskiej cenie.

Cissus quadrangularis to skuteczny suplement na stawy, który również wspomaga ścięgna i więzadła. To jego najczystszy i najskuteczniejszy ekstrakt — dlatego w BULK POWDERS™ zalecamy wyłącznie stosowanie Cissus quadrangularis dla zdrowia stawów.  Uzyskiwany ze specjalnie opracowanej oraz opatentowanej metody ekstrakcji.

Dlatego opinie o produkcie są niewiarygodne. Przeczytaj je — a dowiesz się, że ten preparat po prostu działa. Większość użytkowników ceni go za natychmiastową poprawę w przypadkach urazów stawów, ścięgien i więzadeł oraz wyraźne zmniejszenie bólu — dzięki czemu mogli wrócić do częstszego i bardziej intensywnego ćwiczenia. Niektórzy opisywali nawet, że jako efekt uboczny przyjmowania preparatu wystąpiła u nich poprawa siły i zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej. Nie jest to nic niespodziewanego, ponieważ Cissus zawiera ketosterony, które odpowiadają za obniżenie poziomu kortyzolu i zwiększenie procesów anabolicznych.

Jeśli szukasz najwyższej jakości preparatu z Cissus w najlepszej cenie — możesz wybrać tylko Cissus quadrangularis w tabletkach — sprzedawany w Europie tylko przez BULK POWDERS™. Ten produkt dostępny jest też jako Cissus quadrangularis w proszku.

 

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki Cissus quadrangularis 800 mg w tabletkach

Na tabletkę:

Cissus quadrangularis 800 mg.

Pozostałe składniki:

Żelatyna (kapsułka). 

Alergeny

Brak.

 

Wskazania

Stosowanie

Przyjmować 1 tabletkę 3 razy na dobę razem z posiłkiem.

Produkty współdziałające

Cissus często łączony jest z innymi suplementami na stawy, jak np. glukozamina i chondroityna w tabletkach i super wzmacniające oleje rybie.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie