Creatine HCL

Chlorowodorek kreatyny

Creatine HCL

Chlorowodorek kreatyny

wegetarianie weganie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 25,00 zł
SKU
BPB-CHCL-0000
In stock
SKU
BPB-CHCL-0000
As low as 25,00 zł
40% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu GETITP
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Wysoce biodostępna postać kreatyny
Używana w niewielkich dawkach
Poprawia wydajność w bardzo intensywnych ćwiczeniach

Opis

Chlorowodorek kreatyny BULK POWDERS™ to jedna z najnowszych postaci kreatyny na rynku suplementów. Jest coraz szerzej stosowana w preparatach z kreatyną, ze względu na wyższą biodostępność w porównaniu do kreatyny jednowodnej.

Właśnie dzięki zwiększonej biodostępności suplementacja chlorowodorku kreatyny BULK POWDERS™ jest atrakcyjną alternatywą. Mimo że preparat ten jest droższy od zwykłej kreatyny jednowodnej, używa się go w mniejszych dawkach, a uzyskiwany efekt jest taki sam.

Chlorowodorek kreatyny nie wymaga fazy ładowania ani przyjmowania z węglowodanami w celu zwiększenia wchłaniania — wchłania się idealnie bez pomocy dodatkowych substancji. Udowodniono, że kreatyna poprawia wydajność w ćwiczeniach, zwłaszcza tych o wysokiej intensywności i powtarzalności, jak podnoszenie ciężarów. Możliwość cięższego trenowania przez dłuższy czas pozwala osobom stosującym chlorowodorek kreatyny BULK POWDERS™ zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki chlorowodorku kreatyny

100% chlorowodorek kreatyny.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 łyżkę (około 3 g) z 50 ml wody, przyjmować bezpośrednio po treningu lub wraz z koktajlem po treningu.

Produkty współdziałające

Wraz z kreatyną należy zawsze przyjmować wysokiej jakości białka serwatki, aby wspomóc odzyskiwanie sprawności mięśni po sesji treningowej o zwiększonej intensywności. Komplementarne produkty to także preparaty podstawowe, jak aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach oraz wysokiej jakości źródła węglowodanów, jak płatki owsiane instant.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.