BULK POWDERS™ Half Gallon Water Bottle Pro Series 2.2 litre

BULK POWDERS™ Butelka na Wodę 2.2 litra Pro Seria

BULK POWDERS™ Half Gallon Water Bottle Pro Series 2.2 litre

BULK POWDERS™ Butelka na Wodę 2.2 litra Pro Seria

35,00 zł
SKU
BP-HGWB-PROS-2200
In stock
SKU
BP-HGWB-PROS-2200
35,00 zł
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Idealna jeśli chodzi o przyjmowanie aminokwasów
2.2 litra pojemności
Wygodna w transporcie

Opis

BULK POWDERS™ Butelka na Wodę została stworzona dla absolutnej wygody, aby móc zapewnić, że przyjmujesz odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia i podczas trenigu. BULK POWDERS™ Butelka na Wodę może pomieścić do 2,2 litra wody i jest bardzo wygodna w transporcie, możesz ją mieć zawsze przy sobie.

Idealna na siłownie, długie wędrówki lub po prostu do codziennego użytku. Koniecznie musisz ją mieć dla wygodnego przyjmowania wody i aminokwasów przez cały dzień. Butelka posiada logo BULK POWDERS™ oraz dopasowane kolorystycznie zamknięcie.

Butelka ma zakrętkę ze stali nierdzewnej, posiada również pasek z wytrzymałego nylonu, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zabrać ją wszędzie ze sobą. Unikalnie zaprojektowany wlot powietrza zapobiega wszelkim wyciekom płynów podczas transport. Podobnie jak w przypadku innych naszych butelek, czy shakerów, plastik jest wolny od BPA.  

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Read more

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.