Beta Alanine

β-alanina

Beta Alanine

β-alanina

bezglutenowe niemodyfikowane genetycznie bezlaktozowe bez dodanego nabiału bezsojowe weganie wegetarianie ...
As low as 5,00 zł Cena Regularna 29,00 zł
SKU
BPB-BALA-0000
In stock
SKU
BPB-BALA-0000
As low as 5,00 zł Cena Regularna 29,00 zł
DO 80% ZNIŻKIBez stosowania kodu
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Silnie działająca odżywka przed treningiem
Podnosi poziom karnozyny w mięśniach
Opóźnia zmęczenie po ćwiczeniach

Opis

β-alanina BULK POWDERS™ to stuprocentowo czyste źródło aminokwasu będącego doskonałą substancją wzmacniającą przed ćwiczeniami. Początkowo reklamowana jako „nowa kreatyna”, β-alanina obecnie znalazła swoje miejsce nie jako substytut kreatyny, ale jako substancja, która musi być z nią łączona.

β-alanina podnosi poziom karnozyny w mięśniach — jest to substancja zapobiegająca gromadzeniu się w mięśniu jonów wodorowych obniżających pH. Naukowcy sugerują, że niski poziom pH w mięśniu odpowiada za zmęczenie. Dlatego też β-alanina istotnie poprawia odporność na zmęczenie, pozwalając trenować ciężej i dłużej. Stanowi to oczywistą korzyść dla szerokiej grupy sportowców, od biorących udział w konkurencjach wytrzymałościowych, aż do trenujących wytrzymałość.

Osoby stosujące β-alaninę BULK POWDERS™ mają poczucie, że działa ona niemal w mgnieniu oka — powoduje uczucie mrowienia bądź kłucia, które przechodzi po krótkim czasie i będzie słabsze po dłuższym okresie przyjmowania preparatu. Jak wszystkie nasze produkty, także β-alaninę oferujemy w najniższej możliwej cenie. Zalecamy łączenie jej z L-argininą oraz wyciągiem z pestek winogron i stworzenie własnego suplementu przed treningiem.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki β-alaniny

100% β-alanina.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 1 łyżkę (około 4 g) β-alaniny z 50 ml wody lub z napojem wypijanym przed treningiem. Spożywać 30 minut przed treningiem, najlepiej na czczo.

W dni wolne od treningu przyjmować 4 g wraz z posiłkami, aby ograniczyć uczucie kłucia, które może czasami towarzyszyć suplementacji preparatu.

Produkty współdziałające

Badania dowiodły, że β-alanina dobrze współgra z szybko działającymi węglowodanami, takimi jak skrobia kukurydziana woskowa i dekstroza/maltodekstryna 50:50. Uważa się też, że β-alanina i kreatyna są produktami współdziałającymi, więc sugerujemy łączenie β-alaniny z kreatyną jednowodną ze względu na jej neutralny smak.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.