Arginine Alpha Ketoglutarate

α-ketoglutaran argininy

Arginine Alpha Ketoglutarate

α-ketoglutaran argininy

wegetarianie weganie niemodyfikowane genetycznie bezglutenowe bezmleczne bezlaktozowe bezsojowe ...
As low as 45,00 zł
SKU
BPB-AAKG-0000
In stock
SKU
BPB-AAKG-0000
As low as 45,00 zł
50% zniżki na produkt - wydaj 150zł+ Użyj kodu WOW50P
Darmowa Dostawa
Dla zamówień powyżej 200 zł*
Zwiększa stężenia tlenku azotu
Mocna pompa mięśniowa
Doskonała odżywka przed treningiem

Opis

α-ketoglutaran argininy BULK POWDERS™ (nazywany często w skrócie AAKG) to jeden z najpopularniejszych suplementów argininy.  

AAKG od BULK POWDERS™ to silnie działająca formuła o stosunku 2:1, tj. zawierająca 2 cząsteczki argininy połączone z jedną cząsteczką α-ketoglutaranu, co zapewnia o wiele lepsze wchłanianie niż zwykła L-arginina.

Podstawowym zastosowaniem AAKG jest użycie go jako odżywki przed treningiem, choć bywa też stosowany w leczeniu chorób nerek, wątroby, żołądka i jelit. AAKG jako odżywka przed treningiem zwiększa wytwarzanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych. Poprawia to przepływ krwi i umożliwia dostarczenie do pracujących mięśni składników pokarmowych, takich jak białko, węglowodany i aminokwasy. Pozwala to nie tylko na szybsze nabieranie masy mięśniowej i odzyskiwanie sprawności po treningu, ale także na uzyskanie silniejszych i bardziej zbitych mięśni podczas trenowania — tak zwanej pompy mięśniowej, czyli poczucia, że mięśnie są większe.

α-ketoglutaran argininy BULK POWDERS™ można łączyć między innymi z β-alaniną i trimetyloglicyną — tworząc w ten sposób własne i skuteczne suplementy przed treningiem.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.
Czytaj więcej

Składniki odżywcze

Składniki α-ketoglutaranu argininy

100% α-ketoglutaran argininy.

Produkt odpowiedni dla

Wegetarian i wegan.

Alergeny

Brak.

Wskazania

Stosowanie

Wymieszać 4 łyżki (około 3 g) z 50 ml wody lub z napojem spożywanym przed treningiem. Przyjmować 30 minut przed treningiem, najlepiej na czczo.

Kiedy jest to konieczne, można przyjąć dodatkowe 1–2 porcje. W dni bez treningu należy przyjmować 1–3 porcje na czczo, by poprawić wchłanialność.

Produkty współdziałające

Zalecamy stosowanie α-ketoglutaranu argininy z orotanem trikreatyny — jest to potężne połączenie pozwalające budować masę mięśniową. Preparat można też łączyć z innymi suplementami oferowanymi przez BULK POWDERS™ — z taurynąβ-alaniną i α-ketoglutaranem ornityny.

Zastrzeżenie: Przedstawione wyniki mogą się różnić. Osoby stosujące produkt mogą reagować inaczej. Domniemane wyniki zakładają odpowiedni plan żywieniowy oraz treningi.

Opinie

#BeMoreDoMore

śledź nas na @bulkpowders

Subskrybuj do naszych maili

Chcesz otrzymywać odlotowe oferty i sportowe wskazówki? Subskrybuj do naszych maili.